Звання, нагороди та премії для тернопільських правоохоронців, адже завтра їх День

У суботу, 20 грудня, українська міліція відзначатиме своє професійне свято. З цієї нагоди сьогодні в обласному управлінні внутрішніх справ відбулося урочисте зібрання. Правоохоронців з їхнім професійним святом привітали керівництво  управління, представники органів виконавчої влади, силових структур краю та маленькі вихованці відомчого дошкільного навчального закладу «Берізка».

За сумлінне, належне виконання своїх службових обов’язків подякував працівникам міліції тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол.

– Оцінка роботи міліції – це повага та довіра людей, для яких ми працюємо, – відзначив Олександр Миколайович. – Впевнений, що на Тернопільщині, як і в усій Україні, зростатиме авторитет міліції, а ми зробимо усе можливе для утвердження правопорядку в нашому суспільстві.

Тимчасово виконуючий обов’язки керівника коротко прозвітував про результати роботи міліції Тернопільщини за рік, що минає. Не оминув і тих проблем, які доводиться долати правоохоронцям.

– Рік, що минає,  був непростим, насиченим різними політичними та суспільними змінами,  – зауважив Олександр Богомол. – Але завдяки порозумінню та допомозі органів місцевого самоврядування, громадських організацій, активістів нам вдалося стабілізувати ситуацію в області. Проте неспокійно на Сході. Сьогодні пліч-о-пліч з патріотами України територіальну цілісність та незалежність держави відстоюють і співробітники тернопільської міліції. З початку проведення АТО на Донбасі  побувало вже понад 600 тернопільських правоохоронців-добровольців. Слава Богу, ми повертаємося без втрат. Проте гинуть наші побратими.

Пам’ять про тих, хто поклав своє життя за незалежність України, вшанували хвилиною мовчання.

Відтак урочистості продовжилися привітаннями та нагородженнями кращих співробітників органів  внутрішніх справ.

Зі щирими побажаннями миру та добра до міліціонерів звернулися виконуючий обов’язки голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський, прокурор області ЮрійГулкевич, голова Апеляційного суду області Богдан Гірський, заступник міського голови Тернополя Олександр Смик, начальник Головного управління Державної  фіскальної служби в області Ігор Комендат.  Спільним у їхніх побажаннях було – ефективне, добросовісне, належне виконання міліціонерами своїх професійних обов’язків.

– Пам’ятайте, що за вами стоять люди, яких потрібно захищати, гідно та належно виконуйте свої обов’язки. Міцного вам здоров’я, добра, благополуччя, мирного неба,  – побажав правоохоронцям виконуючий обов’язки голови Тернопільської  ОДА Іван Крисак.

– Завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування та  міліції наша Тернопіль залишається затишним містом, – наголосив заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

До привітань  приєдналися представники Громадської рада при УМВС. Її секретар Зеновій  Гладчук подякував правоохоронцям за спільну роботу та нагородив кращих медалями «Захисник Вітчизни».

У своє професійне свято працівники  міліції не забули подякувати й тим, хто їх повсякчас підтримує  та допомагає – волонтерам. За самовіддану, важливу працю волонтерів нагородили медалями «За гідність та патріотизм».

З нагоди професійного свята правоохоронцям вручили грамоти, медалі, цінні подарунки, грошові премії, а також присвоїли дострокові звання. Профспілка атестованих працівників ОВС нагородила своїх найактивніших членів медалями «За активну участь у профспілковому русі».

Наймолодші гості свята –  вихованці відомчого дошкільного навчального закладу «Берізка» привітали правоохоронців віршами та піснями. З уст дітей лунало: «Усмішки щирі ви від нас приймаєте, мир та спокій в нашім місті ви оберігайте».

Коментарі вимкнені.