Тернопільські депутати грозяться викликати для пояснень чиновників з Кабінету міністрів

Депутати Тернопільської міської ради на черговій 54 сесії звернулися до найвищого керівництва держави та керівників енергетичного сектору з вимогою негайно впорядкувати ситуацію з відключенням електропостачання, яке останніми днями відбувається у режимі, що викликає значне соціальне напруження серед тернополян.

«У зверненні зазначено, що внаслідок так званих «аварійних відключень енергії» постійно виникають ситуації масового виходу з ладу побутових електроприладів, створюється загроза роботі дахових котелень та індивідуального опалення помешкань, а дошкільні навчальні заклади та об’єкти інфраструктури міста не можуть працювати у плановому режимі, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Відповідно, що таке ставлення до звичайних тернопільських сімей викликає справедливе обурення, особливо після оприлюднення в ЗМІ інформації про те, що відключення електроенергії не поширюється на сепаратистські регіони і розміщені там промислові потужності, які перебувають у власності олігархів».

Також у документі зазначено, що у випадку не виправлення ситуації протягом найближчих днів, депутати залишають за собою право скликати позачергову сесію з питання енергетичної безпеки Тернополя, на яку запросять для роз’яснення керівництво ВАТ «Тернопільобленерго», відповідальних осіб Кабінету Міністрів України та можуть звернутися до СБУ та органів прокуратури розслідувати питання відключення електрики у спосіб, що несе пряму і серйозну загрозу тернополянам.

До слова, міський голова Сергій Надал вже неодноразово направляв звернення до керівництва ВАТ «Тернопільобленерго» та депутатів ВРУ від Тернопільщини з вимогою надати чіткі графіки відключення електропостачання у Тернополі та належно інформувати населення, а також погоджувати графіки відключення електроенергії з міською радою.

-1 thoughts on “Тернопільські депутати грозяться викликати для пояснень чиновників з Кабінету міністрів

  • 12:26 | 21.12.2014 о 12:26
    Permalink

    То завжди так було, що в Києві ніхто толком не знає, що відбувається на рівні міст і областей. Їм треба нагадувати, інакше вони взагалі знищать місцеве самоврядування.

Коментарі вимкнені.