Петро Ландяк розробив проект Кодексу депутата Тернопільської міської ради для розгляду і прийняття земельних питань

Депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк презентував сьогодні запропонований для підписання проект Кодексу депутата Тернопільської ради, який буде застосовуватись під час розгляду і прийняття земельних питань.

КОДЕКС

депутата Тернопільської міської ради при розгляді та прийняття земельних питань

Ми депутати Тернопільської міської ради при розгляді і прийнятті рішень міської ради зобов’язуємось керуватись такими принципами:
1. Надання земельних ділянок проводити виключно на конкурсних умовах , за винятком надання земельних ділянок церковним громадам, державним і комунальним підприємствам для їх статутної діяльності, без права передачі отриманих земельних ділянок в суборенду , використання їх за інвестиційними угодами чи в будь- який інший спосіб відчуження , який не передбачає прямого і повного використання землі їх тими суб’ єктами, які отримали в оренду чи користування земельну ділянку.
2. Надання земельних ділянок під будівництво повинно відбуватись у відповідності до генерального плану, планів зонування територій та на основі рішень архітектурно-містобудівної ради (до моменту затвердження детальних планів забудови).
3. Підтримувати рішення щодо передачі земельних ділянок у власність власникам приватних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та гаражним кооперативам чи власникам гаражів у гаражних кооперативах.
4. Підтримувати перезакріплення земельних ділянок новим власникам об’єктів нерухомості.
5. Підтримувати продовження ( поновлення ) договорів оренди суб’єктам господарювання на земельні ділянки у випадках, розміщення на них зареєстрованих об’єктів нерухомості.
6. У випадку поділу об’єктів нерухомості підтримувати рішення щодо поділу земельних ділянок.
7. Підтримувати надання в оренду земельних ділянок терміном на 10 і більше років, на яких розміщені об’єкти нерухомості (будівлі, споруди, приміщення.
8. Підтримувати зняття з розгляду включених до порядку денного питань щодо надання в оренду, продовження (поновлення ) договорів оренди, надання у власність чи постійне користування земельних ділянок лише на основі аргументованих пояснень ініціаторів такого зняття.

Підписи депутатів:

Коментарі вимкнені.