Дияконські свячення у місті Борщів

12 грудня в місті Борщів у храмі Верховних Апостолів Петра і Павла, за благословенням Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії  Високопреподобного о. Дмитра Григорака, ЧСВВ, з рук Преосвященного  Владики Йосафата Говери, Екзарха Луцького, отримав дияконські свячення випускник Папської Колегії Св. Покрови і Папського Східного Інституту (Рим, Італія), доктор літургійного богослов’я Мирослав Думич.

На цю урочисту подію завітало багато гостей як з самої парафії Верховних Апостолів Петра і Павла  так і з центральної церкви міста Борщів, гості з Тернополя, семінаристи, родина, знайомі та близькі кандидата.

Прибули на Божественну Літургію і дияконські свячення судовий вікарій Бучацької єпархії о.-мітрат Іван Сеньків і о. Богдан Боднар, парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці  міста Борщів.

Перед початком богослужіння при вході до церкви о.-парох Ярослав Яловіца  у процесійному супроводі зустріли архипастиря, який благословляючи вірних ввійшов до святині. У своїй проповіді владика звернув увагу всіх присутніх на силу і велич Христового священства.

Після закінчення Святої Літургії парох о. Ярослав Яловіца і новопоставлений диякон Мирослав подякували  владиці за його присутність і виголошене слово Боже,  а також  усім священикам, парафіянам, добродіям  і усім присутнім, що розділили празничну радість дияконських свячень.

о. диякон Мирослав

Коментарі вимкнені.