Ще близько 5 тисяч жителів Чорткова ще не уклали договорів на вивезення сміття

У міського голови Чорткова Володимира Шматька відбулася робоча нарада із представниками надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів у Чорткові – ПП «Катруб», начальником КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств», заступником міського голови та начальниками відділів житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури; з економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності; муніципальної поліції.

Предмет обговорення – вивезення сміття у Чорткові та недопрацювання у цій сфері.

Директор ПП «Катруб» Богдан Буртак зазначив, що на сьогодні близько 5 тисяч жителів Чорткова ще не уклали договорів на вивезення твердих побутових відходів. Через це підприємство несе великі збитки. Особливо гостро ця проблема має місце з приватними підприємцями. Адже дуже малий відсоток представників бізнесу уклали договори, а якщо і уклали, то викидають відходів значно більше за норми, прописані в договорі.

Міський голова Володимир Шматько:

«З боку міської ради обіцяю вам підтримку у боротьбі з жителями, які не уклали договорів, а особливо – приватними підприємцями. Ми організуємо комісію, до складу котрої входитимуть представники муніципальної поліції, відділів житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури; з економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності та, однозначно, ПП «Катруб». Комісія буде перевіряти наявність договору на вивезення твердих побутових відходів та штрафуватиме у разі небажання його укладати.

Правила благоустрою міста Чорткова передбачають, що кожне домогосподарство, квартира чи об’єкт бізнесу мають заключити договір із надавачем послуг із вивезення твердих побутових відходів».

Що стосується організації планово-подвірної системи збирання твердих побутових відходів, на нараді йшлося про те, що з 1 лютого усі центральні баки для сміття у приватному секторі мікрорайону «Кадуб» (вулиці Об’їзна, Заводська, П. Чайковського, О. Довбуша, О. Ольжича, Р. Шухевича, І. Богуна, І. Огієнка, М. Кривоноса, М. Рильського, 16 липня, Б.-І. Антонича) заберуть. Таким чином, жителі цих вулиць до 1 лютого мають придбати індивідуальні баки, бо викидати сміття буде нікуди

Коментарі вимкнені.