На весіллі у Тернополі Андрій Мацевко так вітав молодят, що вони вже “не розлучаться ніколи” (відео)

До яких тільки креативів та вигадок не вдаються тернополяни, аби зробити своє весілля незабутнім. Так, нещодавно Гриць Драпак видавав заміж доньку в ресторані з павлінами, діджей Фаля виконував у боксерських рукавицях перший шлюбний танець, а на весіллі у менш відомих та публічних тернополян навіть побував Андрій Мацевко. 

Гості з захватом стрічали “народного артиста”, як називає сам себе герой “Х-фактора”. А він співав, витанцьовував польку із нареченою, та зачитав привітання, сказавши, шо якшо молодят вітає Андрій Мацевко, то вже ніхто їх не розлучить. Також Андрій додав, що такого весілля, як те, на котрому він зараз присутній “У Тернополі ще не було і не буде!”.

Нагадаємо, Андрій Мацевко виступав у Тернополі на День стоматолога в 2011 році. Тоді він зізнався, що  у нього фанатів  “по самі вуха”  і, що немає відбою від концертів. І  він вражений тим, що його зустрічають краще  ніж Президента України. Також Андрій мАцевко “порвав” Тернопіль і в 2012 році, коли приїжджав на запрошення нічного клубу “Холідей”.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “На весіллі у Тернополі Андрій Мацевко так вітав молодят, що вони вже “не розлучаться ніколи” (відео)

    • 12:32 | 20.07.2012 о 12:32
      Permalink

      сценічний костюм))))))))))

Коментарі вимкнені.