Через Заставного ряд посадовців гучно залишили “Фронт змін”

28 квітня 2012 року відбулася чергова конференція обласної організації політичної партії «Фронт змін», участь в якій взяло 36 (!) делегатів зі всіх районів області, – пише ЗЗ.

Очевидно, що така мала кількість делегатів – наслідок внутрішнього конфлікту, який розгорівся всередині обласної організації. Нагадаємо, що більше місяця тому Арсеній Яценюк усунув від керівництва тернопільським “Фронтом змін” Любов Гринчишин. Місце в.о. голови парторганізації зайняв “тіньовий” керівник екс-мер Роман Заставний. Все це супроводжувалося непростими взаєминами всередині колись монолітної команди Заставного. Як наслідок – сімейство Гринчишинів, яке раніше вважалося невід’ємним інтер’єром Заставного, та ряд посадовців, які залишились працювати в структурах міськради, пішли з керівних посад в партії. Деякі з “незгодних” гучно залишили партію. Не виключено, що через ці обставини розвалиться фракція “Фронту змін” в міськраді. Усі три обрані за списком депутати – директор водоканалу Володимир Кузьма, директор тролейбусного парку Андрій Мастюх та екс-зам Заставного Петро Гринчишин – належать до фронди Заставного. Таким чином, мер Сергій Надал отримає у своє “відкрите” розпорядження” ще трьох надійних депутатів, чим здобуде можливість сцементувати “свободівську більшість”.

Делегати обговорили технічні моменти формування штабів, подальшої співпраці депутатів місцевих рад, щодо іншої партійної роботи. Зокрема, до діючих членів ради (Богдан Буяк, Ігор Дудка, Зеновій Ясеник, Сергій Сімчук, Юрій Юрик) обласної організації партії було дообрано: Романа Заставного, Володимира Дідича, Володимира Шашкіна, Олега Клепача, Ігоря Вонса, Степана Барну.

Головою обласної організації члени ради обрали Романа Заставного, який наголосив: Ми сьогодні живемо в непростий час, коли інстинкт самозбереження домінує в кожній людині. А влада зосередилась на тому, щоб спекулювати на цьому. Тому ми повинні бути відважними і тоді перемога буде за нами.

Коментарі вимкнені.