Мільйонер Артур Мхітарян став бомжем на Тернопільщині

Телеканал “1+1” розпочинає нове шоу  “Мільйонер: життя спочатку”. Мільйонери на тиждень покинули усі свої статки і спробували вижити у злиднях. Голод, холод і втома. Чи може щось зламати тих, хто досяг неймовірного успіху? Їхнє перевтілення стане шоком для нових знайомих, адже наприкінці проекту вони, розчулені бідним життям, допоможуть тим, хто потребує цього найбільше.

Артур Мхітарян лишив власні мільйони і за 200 грн поїхав на Західну Україну.

У нього мільйони квадратних метрів в Україні, в Росії та Дубаї, він входить до сотні найбагатших за списком Форбс. Цього разу на тиждень попрощався з власними мільйонами Артур Мхітарян, голова наглядової ради корпорації “Познякижилбуд”, засновник компанії Taryan.

Розпочати нове життя Мхітаряну доведеться на Західній Україні. На героя чекає Кременець, де рівень безробіття один з найбільших в Україні. За легендою Артур 10 років був на заробітках в США звідки його депортували за нелегальну роботу.

Звиклому до розкішного життя Артуру, доведеться звикнути до багатьох незручностей та несправедливостей. Замість розкішних апартаментів обдертий студентський гуртожиток, замість екзотичної їжі в ресторані – снікерси і лаваші, замість люксового авто – проїзд зайцем в маршрутках, а замість керівництва власною фірмою – кур’єрська розноска газет та обслуговування в ресторані.

Які перепони стануть на житті героя, в яких умовах йому доведеться жити, чим харчуватися і чи вдасться йому заробити гроші, дивіться далі.

Коментарі вимкнені.