Тернополяни неймовірно проведуть зиму?

На засіданні виконавчого комітету міської ради було ухвалено рішення про затвердження результатів конкурсу на модернізацію лижної траси, що на вулиці Тарнавського. Комісія визнала найкращою пропозицію підприємця Віталія Кирилова. Модернізація траси обійдеться у півмільйона гривень.

У міській раді сподіваються, що уже цієї зими в Тернополі можна буде відпочити й підготуватися до змагань у навчально-оздоровчому комплексі «Екстрим-парк» під відкритим небом. Згідно із попереднім проектом у ньому мають бути основний схил, могульна траса, сноу-парк, дитяча траса, сноутюбінг, підйомник, доріжки для пішого підйому, водний резервуар і снігова рушниця.

Як повідомили в управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, поява «Екстрим-парку» дасть можливість урізноманітнити відпочинок тернополян і водночас покращить умови для тренування вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрим». Звичайно, проект має комерційну складову, тому для пересічних громадян відпочинок у цьому навчально-оздоровчому комплексі відбуватиметься за певну оплату. Вихованці школи «Екстрим» тут займатимуться безкоштовно, і це дасть їм можливість краще опановувати олімпійські види спорту.

Діана РОМАНІВ, «Вільне життя плюс»

Коментарі вимкнені.