Парад замків на Тернопіллі — яскравий приклад волюнтаризму в управлінні

Парад замків на Тернопіллі це яскравий приклад волюнтаризму в управлінні. Таку позицію в соціальних мережах висловив відомий тернопільський історик Сергій Ткачов.

“Накинута зверху ідея сприймається місцевими (районними, міськими і сільськими чиновниками) як наказ до разового виконання, а не початку розробки концепції на роки, — написав Сергій Ткачов. — Усі ці “дні замків” є і будуть одноликими. Ресурс місцевих владців обмежений і одноманітний за структурою це райвно і райвідділ культури. Ньюанси вносять підприємці сфери розваг, але і там вибір невеликий (батут, цукрова вата). Отож на початку свята міні-звіт самодіяльності (дитячі колективи), далі нібито спортивні змагання – футбол, гирі, канат – і все це під димок від шашликів щедро заправлене пивом гуляння.
У вже проведених “днях” не було акцентовано на особливість кожного із замків, не знайдено і не підкреслено його “родзинку”. А саме це має бути епіцентром події, від якого колами розходяться інші супутні заходи. Це дасть змогу “дням” перерости у фестивалі.

Навіть “зірка” серед замків Тернопілля – Збаразький – пропонує бої середньовічних лицарів у оборонній споруді ХVII ст. на тротуарній цементній плитці ХХІ ст. з поїданням борщу і вареників. Оксюморон. І це при штаті наукових співробітників”, — кінець цитати.

Коментарі вимкнені.