“Літаючі” велосипедисти, каратисти, дзюдоїсти та інші борці зійдуться у центрі Тернополя

Площу Театрального майдану 24 серпня заповнять.. спортсмени, любителі спорту та ті, хто ще не знають, який вид спорту для себе обрати. Адже фестиваль «Пізнай своє місто!» їм пропонує не лише пограти у настільний футбол, теніс та шахи, а й взяти участь у відкритому турнірі з цих видів спорту.

І це лише частина спортивних заходів, які проведуть на Театральному майдані на День Незалежності. Адже на тернополян чекають й майстер-класи з з велотріалу та стріт болу, квест вулицями Тернополя та феєрична шоу-програма.

–  Ми вирішили, що треба насамперед пропагувати здоровий спосіб життя, – розповідає власник ТЦ «Атріум» Тарас Демкура. – Молодь міста повинна знати, що у нас є чемпіони та спортивні гуртки.

Діяльність гуртків найкраще продемонструють їх вихованці. Так, на Театральному майдані будуть показові виступи з єдиноборств – греко-римської боротьби, вільної боротьби, дзюдо, самба, карате та ін.

Родзинкою заходу для дорослих та малих повинен стати історико-пізнавальний квест «Пізнай своє місто!». Також до цього свята долучаться діти з обмеженими можливостями та діти-сироти, для яких уже розроблені спеціальні екскурсії.

-З керівництвом дитячих будинків ми уже спілкувалися, – розповідає один з організаторів Василь Томчишин. – Дітей будуть супроводжувати вихователі та члени організації «Файне місто». Що ж до дітей з обмеженими можливостями, то більшість сімей, де є такі діти, ми запросили. Будемо чекати усіх бажаючих!

Що ж до шоу-програми, то розважати тернополян будуть танцювальні колективи Тернополя, дитячі колективи та юні співаки.

Програма заходу:
12:00 – 13:00 – Заїзд учасників на Театральну площу, встановлення спортивного спорядження.
13:00 – 14:00 – Початок конкурсів для дітей.
14:00 – 14:30 – Офіційне відкриття заходу за участі організаторів, представників влади та відомих представників спорту.
14:30 – 17:00 – Початок турніру з настільного футболу, тенісу та шахів, старт квесту для дорослих, початок проведення екскурсій та показових виступів з кросвіту, велотріалу, карате, дзюдо тощо, а також початок шоу – програми.
17:00 – 17:30 – Оголошення результатів конкурсів та нагородження переможців.

 Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.