Тернопільський Національний педагогічний університет – уже сивочолий дідусь

72 роки виповнилось Тернопільському Національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка. З нагоди свята студенти вишу одяглись у вишиванки, співали у караоке, вітали один одного і танцювали, пише ІНТБ.

Сергій, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Дуже подобається – молоді роки, навчання. Інститут чудовий, хороша група».

Студенти зізнаються, що задоволені дружньою атмосферою та навчанням в університеті. Ідею прийти у день народження навчального закладу в народних костюмах радісно підтримали практично всі.

Микола, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Взагалі-то у вишиванках я так не ходжу, а тільки по святах. А сьогодні – так».

Окрім веселого та бурхливого студентського життя, вихованці вишу отримують хорошу навчальну базу. За роки існування університет підготував десятки тисяч фахівців для середніх загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Чимало спудеїв стали визнаними майстрами педагогічної справи, вченими, відомими своїми науковими здобутками не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Микола, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Колектив чудовий, керівництво також. Багато де бували, займали призові місця. Взагалі-то дуже цікаво».

Кращих викладачів, які віддаються педагогічній роботі, відзначили грамотами та подяками.

Ярослав Секо, викладач історії ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Я викладаю недовго – лише 5 років. Але робота, яка пов’язана із навчанням, завжди є цівкою, тому що це зустріч із молодими людьми, цікавими людьми, яким хочеться не просто щось передати, а й від них багато чого взяти».

Сьогодні керівництво університету робить усе, аби підготувати висококваліфікованих спеціалістів, молодих, освічених людей, потрібних суспільству в умовах бурхливого розвитку науки.

Коментарі вимкнені.