Іван Чайківський відмовився від мандата депутата Тернопільської обласної та міської рад

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. 

 • Дорогі друзі!
  Це важливо!
  Я прийняв непросте рішення…
  Ми ішли командою господарів на місцеві вибори. Завдання стояло дуже просте: вивести область в п’ятірку кращих по Україні за всіма базовими економічними показниками?. В першу чергу, за рівнем того, що люди бачать в своїх гаманцях?.
  За результатами голосування, ми отримали 219 мандатів в різних радах. Фактично будемо присутні у всіх громадах, дві з яких – Козова та Велика Березовиця – очолюватимуть наші представники. Це довіра, яку ми цінуємо і за яку ми вдячні кожному з тих понад 50 тисяч мешканців області, які пов’язують своє майбутнє з господарями?‍?.
  ✅Це непоганий результат для партії, яка тільки пів року працює на політичному полі.
  ✅Зараз головне наше завдання: переконати партнерів та опонентів у всіх радах, щоб вони, відмовившись від політиканства, підтримували економічні пріоритети розвитку своїх громад.
  ✅Це і інвестиції, і робочі місця, і справедливе та чесне збирання та використання податків.
  Ми довго радилися і практично всі висловилися за те, щоб я зберіг за собою мандат Народного депутата України, відмовившись від отриманих мандатів депутата обласної ради та Тернопільської міської.
  Наша команда вважає, що вертикаль держава-область-громада дасть більше можливостей, щоб реалізовувати те, що ми запланували та що обіцяли виборцям.
  Щиро ваш, Іван Чайківський.
   

Коментарі вимкнені.