Володимир Труш: «Ми вкладаємо великі ресурси, щоб всі діти Тернопільщини отримували якісну освіту»

Великоглибочецькій загальноосвітній школі ім. Ярослава Стецька навчається понад 400 учнів. Частина дітей – місцеві. Понад сто учнів довозять з інших сіл громади.

Впродовж року в закладі тривав капітальний ремонт приміщення.

— У школі проведено заходи з енергозбереження. Замінено вікна, дах, утеплено фасади. Вартість робіт становить майже 22 млн грн. З них понад 19 млн грн виділено у рамках програми «Спроможна школа». Ще 2 млн грн – частка співфінансування органу місцевого самоврядування. Важливо, що до початку навчального року ці роботи були завершенні. Це був складний проєкт, але підрядник – ТОВ «Тернопільбуд» – справився із завданням і виконав всі зобов’язання. Ми вкладаємо великі ресурси, щоб всі дітки Тернопільщини отримували якісну освіту, — зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Завдяки заходам енергозбереження заклад зменшить споживання газу. Це дозволить зекономити витрати на енергоносії.

— Понад 30 років у школі не проводили капітальний ремонт, за винятком приміщення спортивного залу, — розповідає директор Великоглибочецької загальноосвітньої школи ім. Ярослава Стецька Оксана Комарницька. – Ми одразу відчули ефект від утеплення. Попри те, що надворі було холодно, температура у приміщенні дозволяла організовувати освітній процес. У середньому наша школа  споживає 17 тис. кубометрів газу. Після утеплення цей показник зменшився до 13 тис. кубометрів.

 

Коментарі вимкнені.