Під Донецьком знищили діючий завод боєприпасів, контрольований росіянами

Про це пише Ігор Луценко в мережі Фейсбук.

Три дні тому танкіст Міша під Донецьком знищив діючий завод боєприпасів, контрольований росіянами. Рвонуло так, що спочатку подумали про вибух тактичної ядерної бомби. 
ДЯКУЄМО, Міша!
Мають бути десятки вбитих ворогів, якщо не сотні. 
Тим не менш, про це не чутно в ЗМІ. Армійська бригада, котра досягла цього успіху, схоже, не вважає цей факт достойним розголосу – а дарма. Знаючи їхнє ставлення до неоголошення військового стану, могли б і говорити відкрито про здобутки. 
Я уявляю, скільки ще приховано правди про успіхи наших. 
Це та ділянка, де воює батальйон ОУН.
Оунівцям потрібна допомога на придбання засобів виявлення (біноклів, тепловізорів, ПНБ), та на модернізацію тієї зброї, що їм дістається. Армія їх поважає, вони стоять у першій лінії, прикривачи бронетехніку. Ночі там по-воєнному гарячі, хоча й по-осінньому прохолодні.
Я розказуватиму про них більше в подальших дописах, проте можна повірити мені авансом. Картка Приватбанку 4149 4978 0309 2347 Микола Коханівський.

P.S. При українській владі там утилізовували боєприпаси. Назву не запамятав, я ж уже не журналіст) Це коло селища пЄскі (так, саме з наголосом на Є, за місцевою традицією), котре де-факто частина Донецька. Москалі з місцевими налагодили там випуск фугасів та іншої шкоди.

-1 thoughts on “Під Донецьком знищили діючий завод боєприпасів, контрольований росіянами

  • 10:20 | 3.09.2014 о 10:20
    Permalink

    суки, на заводе не было ни одного работника, о какой наладке может идти речь? уничтожили, равно, как и остальные предприятия региона – по принципу “так не доставайся же ты никому”, а прикрываются россиянами, ибо что-то иное выдумать фантазии не хватает.

Коментарі вимкнені.