Максим Пік зі Збаража став чемпіоном світу з гирьового виду спорту

У Зборівській коледжанській родині навчається юний спортсмен, другокурсник Пік Максим (спеціальність «Автомобільний транспорт»). З 13 років у рідному місті Збараж займається гирьовим видом спорту. Тренує хлопця заслужений тренер України, голова Тернопільської обласної федерації гирьового спорту Петро Багрій.
Максим неодноразово брав участь у чемпіонаті України з гирьового виду спорту серед студентів, юнаків та дівчат до 18 років. В цьому році у Києві на базі медуніверситету Максим здобув перемогу у своїй ваговій категорії до 55 кг та став триразовим чемпіоном України. В обох вправах двоборства, які він виконував з гирями 24 кг, спортсмен продемонстрував неабияку майстерність і витривалість.
Після цього Максима чекав новий етап – підготовка до чемпіонату світу.
Завдяки посиленим тренуванням та хорошій фізичній формі, наш спортсмен на чемпіонаті світу в місті Гадяч Полтавської області здобув І місце у своїй ваговій категорії і став чемпіоном світу з гирьового виду спорту.
“Зборівський коледж пишається своїм студентом та бажає йому наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай його приклад буде поштовхом і взірцем для усіх студентів коледжу”, – повідомляють у навчальному закладі.

Коментарі вимкнені.