Може польську владу запросити, – мешканці Тернопільщини у відчаї від бездіяльності чиновників та поліції

Чому так швидко знищуються дуже дорогі дороги в Скалаті? Все перед очима. Є об’їзні, правда, вони не мають законного статусу, тому частина хитрих водіїв, велика частина, їде через Скалат (і солярки зекономлять).
В простої людини, звичайно, постає питання: що з того має Скалатська громада? Дулю з маком і кожен раз свіжі видатки на ремонт доріг, люди отримують нові тріщини у своїх будинках. Який вихід? Думаю, що треба їхати по інстанціях від низу до самого верху і піднімати це питання. Головне, обов’язково брати письмові відповіді.
Наприклад, є Закон, який забороняє важким фурам їхати попри пам’ятки (наприклад, фортеця в Скалаті) архітектури державного значення ближче 50 метрів, щоб вберегти їх від руйнації. Не можна (категорично!!!) перевозити через місто (житлову зону) вогненебезпечні продукти, а їх везуть за 3-5 метрів від житлових будинків. А порушення правил дорожнього руху! В центрі Скалата, куди не глянеш, всюди грубі (!) порушення!!!І Нікому це не цікаво! Може польську владу запросити, щоб проконтролювала порядок? Там в них порядок…
То ж чому влада не може (чи не хоче) заставити дотримуватись його?..
А про фури, які їдуть через центр міста попри архітектурну пам’ятку державного значення, і проблема тільки в одному дорожньому знакові та контролю поліції. Невже це так важко?! Виходить, що для Скалата це неможливо?

Віктор Феськів

Коментарі вимкнені.