Розслідують зловживання «Тернопільобленерго» та СЕС
Антимонопольний комітет Тернопільської області розпочав розслідування у справах «Тернопільобленерго» та ОблСЕС. Їх звинувачують у зловживанні своїм монопольним становищем. Щодо Тернопільської
Читати далі