Незвичайне веселе шоу обіцяють учасники мистецького фестивалю в Тернополі

Завтра, 12 жовтня у Тернополі стартує потужний мистецький фестиваль “Колесо”! Організатори обіцяють не лише звичні для таких зібрань літературні читання та музичні виступи, а й веселе шоу.

Захід має на меті розвивати культуру та мистецтво, а ще – спрямований на підтримку захисту авторського права. Так, учасники фестивалю підтримують нашого земляка, відомого автора, композитора та виконавця Андрія Підлужного («Нічлава») у його боротьбі за відстоювання своєї авторської програми у одного з музичних телеканалів.

–       Ми зібрали поетів та виконавців з метою поширення літературної та музичної культури у нашому суспільстві, а також для протистояння порушенням авторського права, що насправді стає дедалі гострішою проблемою в Україні, – розповіла «Погляду» Роксолана Петренко, організатор фестивалю «Колесо». – Зараз ми щиро висловлюємо підтримку нашому земляку та колезі Андрію Підлужному (гурт “Нічлава”), який нещодавно потрапив у доволі неприємну ситуацію. Незаконним шляхом у нього вкрали авторські права на програму. Насправді у такій ситуації може опинитися кожен з нас, тому для нас важливо підтримати та допомогти талановитому земляку.

Організатори запрошують на фестиваль не лише любителів поезії чи музики, а й бажаючих просто весело провести час. Адже глядачів чекатимуть «вар’ятські» сюрпризи, а програма буде різножанровою та насиченою. Так, поміж літературними читаннями відомих в творчих колах поетів (таких як Микола Шпаковський, Роксолана Петренко, Юрій Матевощук, Олександр Мерлінеро та Ліка Терехова) відбудуться акустичні імпровізовані виступи учасників таких гуртів, як «Холодне сонце», «Медовий полин», «Шафа шамана». При бажанні, до концерту долучаться і присутні в залі учасники інших тернопільських гуртів. Фестиваль нагадуватиме велику творчу кухню, де увечері збираються веселі та мистецько налаштовані колєґи. Буде поезія, музика, жарти та імпровізоване шоу, якого в Тернополі ще не було, запевняють учасники фестивалю “Колесо” та запрошують усіх, хто хоче провести осінній суботній вечір незабутньо.

Довідка:

  • 12 жовтня о 21.00 фестиваль “КОЛЕСО” в Тернополі
  • Паб “Хмільне Щастя”, що в ТРЦ «Подоляни»
  • ВХІД: 30грн
  • Замовлення столиків, довідка та квитки за тел. (0352) 47-78-12

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.