Тернопіль не застрахований від повтору страшної трагедії, яка сталась у Львові?

Вчора у Львові сталась трагедія. Маленький хлопчик провалився у каналізаційний колектор. Дитину шукали більше доби. І знайшли за півтора кілометра від місця зникнення.

Трагедія трапилась під час прогулянки з бабусею. Жінка вела за руки двох дітей: дівчинку та хлопчика. Однак хлопчик вирвався і побіг вперед, де наступив на люк, який був накритий не кришкою, а заглушкою. Дитина провалилась у колектор глибиною 6 метрів. На порятунок дитини у каналізацію одразу ж стрибнув перехожий чоловік, однак знайти хлопчика йому вже не вдалося.

Чимало тернополян перейнялись бідою львівян, адже таке може статись і у нашому місті. Як коментує Олена Чижик, пару гривень за люк – ціна дитячого життя:(( як сумно, що коли крадуть, про наслідки не думають. ” Розум відмовляється вірити”, – коментує Олена Дайнека.

Нагадаємо, майже рік тому МНС-ники врятували дівчинку, яка провалилася в каналізаційний люк.  А у серпні цього року чоловік теж провалився у люк. А на стадіоні 27 школи досить довго знаходився відкритий “колодязь”. І це ще не все…

Коментарі вимкнені.