“О, такий стьобний оцей переспів”, – Пол МакКартні про пісню тернопільського гурту “Los Colorados”

Тернопільский гурт “Los Colorados”, відомий своїми кавер-версіями хітів Кетті Пері та Rammstein, отримав схвальні відгуки від самого Пола МакКартні, повідомляє ТСН.Особливе.

Учасники гурту кажуть, їхні кавери розходяться інтернетом, як віруси. Ремікс відомої пісні Кеті Пері зібрав 6 млн. переглядів, а сама співачка навіть написала про гурт на своїй сторінці в інтернеті. Переспів хіта “Du Hast” гурту Rammstein лише за перші два дні подивилося 200 тисяч користувачів. Тепер з німцями тернопільчани спілкуються у соцмережах і планують найближчим часом зустрітися.

А нещодавно музиканти розповіли, що про їхню творчість дізнався навіть сам Пол МакКартні, після того, як гурт зробив кавер на пісню з репертуару “Бітлз” – “Let it be”.

“Він (сер Пол МакКартні – прим.ред) дзвонив на лейбл і казав – “о такий стьобний оцей переспів.
Взяли саму таку пісню серйозну, яка була в гурті Бітлз, зробили з неї комедію”, але йому сподобалося”, – розповідають тернопільські музики.

Нагадаємо, посилання на кавер-версію хіта “Du Hast” українських виконавців було розміщено на офіційній сторінці Rammstein у Facebook, де зібрало більше тисячі схвальних відгуків від фанатів гурту з усього світу.

-1 thoughts on ““О, такий стьобний оцей переспів”, – Пол МакКартні про пісню тернопільського гурту “Los Colorados”

Коментарі вимкнені.