Чому майже сто студентів ТНЕУ не змогли проголосувати

– В Тернополі, у виборчому окрузі 165, на дільниці 611096 у списках виборців не знайшли себе понад 30 студентів 1-2 курсу Тернопільського економічного університету. Така ж ситуація на дільниці 611095, 166 виборчого округу, де до списків не включено понад 50 студентів ТНЕУ, – розповів представник Комітету виборців України в Тернополі Павло Левків, 25 травня на підсумковому засіданні прес-клубу.

За коментарем “Погляд” звернувся у Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради.

Начальник відділу Пулька Віктор Володимрович:

– Станом на 19.00 25 травня ми цією інформацією не володіємо. Можливо студенти звернулися на дільницю. Після того дільниця до нас вже зателефонує.

Чоловік припускає, що проблеми могли вникнути зі списками студентів 1996 року народження які цьогоріч мали б голосувати вперше. Окрім того, припускає, що може бути й таке, що державна міграційна служба не подала інформації, тому державний реєстр виборців не мав підстав для включення в списки.

– Ми робили уточнення і студентів виписували наказом, не ставлячи штамп в паспорті.

Віктор Пулька розповів, що студентам, які проживають у гуртожитках, ставлять в паспорті штамп про тимчасове проживання. Чоловік припускає, що час дії цієї “тимчасової приписки” минув, але студенти не перевірили наявність своїх даних напередодні виборів, тому й не потрапили в списки. Проте Віктор Володимрович наголошує, що причину ще треба буде досліджувати.

Довідка:

Тим особам, які не знайшли себе у списках по тій чи іншій причині – рекомендовано найближчим часом звернутися у Відділ ведення державного реєстру виборців. Порібно написати заяву та мати копію паспорта. Лише тоді ці люди зможуть голосувати на будь-яких подальших виборах, які будуть оголошені ЦВК чи ВР.

46001, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5, каб. 42 – 44 тел. 25-07-95; тел./факс – 22-03-83; 22-04-83; e-mail:vvdrv08@ukr.net

Коментарі вимкнені.