Хоптян з Кайдою живуть у мирі і злагоді

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян не вбачає жодного конфлікту між обласної адміністрацією і обласною радою. Про це очільник області заявив у прямому ефірі «Радіо Рокс», – пише ЗЗ. Губернатор стверджує, що він взагалі людина не конфліктна. І незважаючи на те, що у них із головою облради різні політичні приналежності, на першому плані – людські потреби.

– Я завжди Олексію Петровичу говорю, що хто б ми не були, ми при владі і повинні думати разом, як робити для людей краще – створювати умови, займатися ремонтом доріг, будувати житло тощо. І все це в області сьогодні робиться, – запевнив керманич Тернопільщини.

Тільки в минулому році, за словами губернатора, з державного бюджету було виділено 91 мільйон гривень. В тому числі, і 9 мільйонів на реконструкцію тернопільського стадіону. У той час, як у 2010 держава виділила на область тільки 9,5 мільйонів. Що ж до постійної присутності на сесіях облради, то тут у Валентина Хоптяна свої аргументи.

– Коли дехто з політиків сім місяців розглядає політичні питання на сесії обласної ради і сім місяців ділить ці кошти замість того, щоб ми їх впроваджували. Я їжджу в Київ, ці гроші випрошую, а вони, в першу чергу, розглядають політичні питання. Я їм кажу, давайте, спершу, будемо розглядати ті, які хвилюють наших людей. Зокрема, економічні питання, вирішення економічних проблем – це якраз ми зможемо тоді відбудувати наш край і нашу область. І мені часто-густо задають питання в Києві: «Валентину Антоновичу, ви сюди їздите, просите, ми вам йдемо назустріч. Верховна Рада засідає чотири місяці, а обласна рада засідає сім». Тому я на сесіях буваю. А сидіти сім місяців і нічого не робити, вибачте, я не маю на це права. Я відповідаю за область, за все, що робиться в області, – підкреслив голова ОДА.

Нагадаємо, депутати облради від ВО «Свобода» відмовляються розглядати на сесії без присутності голови облдержадміністрації звіт Тернопільської ОДА про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2011 рік та питання про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2012 рік. Ці питання вже двічі переносили. Наступне пленарне засідання має відбутися після Великодніх свят. Питання участі у ньому Валентина Хоптяна залишається відкритим.

Коментарі вимкнені.