Кайда тримав Надала за “лоха”?

Міський голова Тернополя Сергій Надал та його близьке оточення, що розраховує і далі перебувати при владі, знайшли «цапа відбувайла». На його роль урочисто призначений екс-нардеп, однопартієць Олексій Кайда. Хоча саме Олексій Петрович  привів до влади в місті екс-податківця Сергія Надала.

Минуло тижня чимало тернопільських ЗМІ опублікували інформацію про те, що у всіх негараздах у Файному місті, у всіх земельних скандалах винен Олексій Кайда, який за версією «політ технологів» мера, був «сірим кардиналом» і саме він особисто втручався в питання приватизації комунальної власності, виділення земельних ділянок для будівництва і всі питання продовження договорів оренди пересіювались через його сито.

Як йдеться у матеріалі,  екс-нардеп навіть мав спеціальну посаду уповноваженого від політвиконкому «Свободи» і бувало, що Олексій Петрович привселюдно ставив на місце міського голову, який, мовляв, не до кінця розумів, хто його поставив керувати містом. Хоча насправді Сергій Надал глумився над екс-нардепом, а не навпаки. Чого вартує тільки нав’язана у 2012 році міським головою Публічна декларація зобов’язань кандидата у народні депутати України від міста Тернополя. Тоді першим, хто погодився її підписати, був інший кандидат – «ударівець» Віталій Максимов. А Олексієві Петровичу нічого не лишилось зробити, як заявити, що він вже підписав її. Але як з’ясувалось аж тепер нічого він не підписував.

А  тим часом вже пішов п’ятий рік, як Сергій Надал володарює містом, і тому складається враження, що він дійсно має тернополян за дураків, або сам є лохом, що є дуже малоймовірним.

Адже за цей час у місті катастрофічно зменшилась площа парків, на дитячому майданчику на вулиці Гнатюка незабаром може вирости багатоповерхівка, КП «Міськшляхрембуд» стало банкрутом на догоду приватній фірмі луцького заступника мера, а ласі шматки землі віддаються підконтрольному КП «Тернопільбудінвестзамовник» та ще 1-2 комунальних підприємств. Але якщо навіть все це відбувалось з незгоди міського голови, то скажіть, для чого Тернополю такий мер, який ЧОТИРИ роки мовчав і дозволяв грабувати людей, які довірили йому своє місто!?

Коментарі вимкнені.