Василь Лило оцінив свою політичну і бізнесову смерть в дев’ять млн. грн?

Ще у п’ятницю в редакцію “Погляду” подзвонила схвильована мешканка гуртожитку, що на вулиці Макаренка, 6, Наталія Дрозд з радісною новиною. Виявляється  ТОВ “Тернопільбуд” готове передати гуртожитки у комунальну власність міста.

І дійсно, як повідомили нам у міській раді, 22 травня підприємство подало до міської ради відповідні документи.

“Погляд” уже навіть збирався писати хвалебну оду про генерального директора ТОВ «Тернопільбуд», нинішнього депутата Тернопільської міської ради Василя Лила. Але, як з’ясувалось, за це пан Василь просить від міста більше 9 мільйонів гривень.

ТОВ «Тернопільбуд» просить розглянути на сесії Тернопільської міської ради питання щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Тернополя будівель гуртожитків за адресами: вул.. Максима Кривоноса, 6, Яремчука, 37 та 39, Макаренка, 6 та 7, Фабрична, 2, Лозовецька, 20 з виплатою ТОВ «Тернопільбуд» компенсації за дані будівлі гуртожитки.

Загальна сума компенсації за вищенаведені будівлі гуртожитків становить 9 217 383, 68 гривні, в т.ч. ПДВ.”

Варто зазначити, що власники колишнього “Комбайнового заводу” і “Текстильного комбінату”, котрі не є тернополянами, передали усі гуртожитки в комунальну власність міста без будь-яких компенсацій. Питання чому Василь Лило, котрий є депутатом Тернопільської міської ради (представником громади) і екс-кандидатом на посаду міського голови, просить з місцевого бюджету немалої фінансової компенсації залишається відкритим.

Нагадаємо про те, що працівники “Тернопільбуду”  просять  Василя Лила піти на поступки та дозволити працівникам «Тернопільбуду», які пропрацювали не одне десятиліття на підприємстві,  приватизувати кімнати.

Мешканці гуртожитків, які знаходяться за адресами вул…Макаренка 6 та 7, Яремчука 37 та 39, Фабрична, 2, кажуть, Василь Лило фактично купив будинки разом з людьми.

 

-1 thoughts on “Василь Лило оцінив свою політичну і бізнесову смерть в дев’ять млн. грн?

 • 11:13 | 27.05.2014 о 11:13
  Permalink

  Гнати в шию того Лила. А ще корчить з себе бізнесмена-мецената. Нехай просто буде людиною!

  • 20:45 | 27.05.2014 о 20:45
   Permalink

   Лило вже зажерся з тими грошима! Треба вимагати, щоб він людям віддав кімнати просто так!

 • 11:52 | 27.05.2014 о 11:52
  Permalink

  Цы гуртожитки були зведенні в 1971 році коли ще паном Лилом в Трсты непахло , але сталося те що сталося Лило просто вкрев в людей те що їм належить, ці мешканці гуртожитків відпрацювали в Тернопільбуді від 20 до 30 років і стояли в Тресті на чрзі на отримання житла із 6000 тисяч мешканців житло отримали нуль ! то в мене виникає питання до грамотного Лила який підписався під ніком Ira))) то мабуть вж варто віддати на халяву гуртожитки людям як ви кажити!

 • 13:02 | 27.05.2014 о 13:02
  Permalink

  Це ще той що незлякався майдану і думає далі обдирати людей. За що йому платити гнати такого депутата в шию і куди подалі. Де совість у цього Лила?

 • 16:37 | 27.05.2014 о 16:37
  Permalink

  З якої радості він повинен давати гуртожитки, яке побудувало його підприємство місту безкоштовно? Всі тільки привикли до ХАЛЯВИ, прикриваючись перекручуванням законів!
  Було державне підприємство, яке збудувало гуртожитки для своїх працівників. А зараз люди, які в більшості навіть не мають права там жити,бо ніколи не мали відношення до Тернопільбуду, хочуть безкоштовно взяти квартири.
  Крім того, скільки можна мусолити ту тему? Таке враження, що хтось його сильно боїться.

  • 19:04 | 27.05.2014 о 19:04
   Permalink

   Лило, чого ти підписуєшся ім’ям Іра?
   Що значить “його підприємство”?!!!
   Якщо би воно ним було створено з нуля, то ніхто би ніякі претензії не ставив. Гуртожитки були побудовані до того як він прихватизував підприємство!
   Нехай Лило сам за свої гроші будує для свого приватного підприємства приватні гуртожитки. А ті гуртожитки, котрі були побудовані ДЕРЖАВНИМ підприємством мають бути передані в комнуальну власність міста!

 • 18:44 | 27.05.2014 о 18:44
  Permalink

  Лило хоче нажитися на людях, які в нього і з ним працювали. Ганьба!

 • 09:49 | 28.05.2014 о 09:49
  Permalink

  Дійсно достали з тим Лилом!!! Одна проблема в місті пані Ірина права!!! Те що парки забудовують то це нормально!!!!! І земельку роздають через КП Тернопільбудінвестзамовник, минуючи аукціони то це “журналюги” мовчать!!! А тут взяли одну тему і мусолять її !!!! Перед тим як щось писати візьміть коментарі в юристі та експертів чи має право вимагати компенсацію чи не має!!! Дослідіть хто і скільки кімнат здає студентам в оренду, а тоді пишіть!!! В нас якщо людина успішна, будь яка чи то Лило чи то Гуда чи будь який бізнесмен то він поганий!!! Це називається проста Українська заздрість!!! А ви журналісти не професіонали бо лише займаєтесь однобоким висвітленням фактів!!!!!!! Слава Україні!!!!!!

 • 21:25 | 28.05.2014 о 21:25
  Permalink

  А пані Ірина то є секртарка і за одно молодесенбка коханка — знаю це на 100 відсотків!

Коментарі вимкнені.