Майже дві сотні питань розглядатимуть тернопільські депутати на сесії

18 липня – пленарне засідання 49-ї сесії міської ради. Уже оприлюднено список пропонованих питань.

Всього внесено 189 питань, усі вони стосуються технічних моментів впорядкування документації на землю.

Назва проекту рішення

Автор

Про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника

І.В.Турський

Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 16.02.2012 року № 6/19/27 «Про затвердження переліку об’єктів»

Т.Г.Басюрська

Про внесення змін до Програми розвитку туристичної галузі міста Тернополя на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 16.12.2011р. №6/16/9

Ю.П.Дейнека

Про внесення змін до рішення  міської ради від 23.01.2014р. № 6/44/2 „Про бюджет м.Тернополя на 2014 рік”

В.О.Остапчук

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

В.В.Мединський

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності

В.В.Мединський

Про внесення змін до Статуту Тернопільської комунальної міської лікарні №2

Р.Д.Левчук

Про надання в безоплатне користування нежитлових приміщень комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільське обласне патологоанатомічне бюро»

Р.Д.Левчук

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

Б.В.Ясеновський

Інформація про заходи щодо недопущення здійснення діяльності суб’єктами господарювання, яким не продовжено договори сервітуту відповідно до рішення міської ради від 26.04.2013 р. №6/31/99 «Про укладення договорів сервітуту» з внесеними змінами та доповненнями

Б.В.Ясеновський

Про надання дозволу Тернопільському дошкільному навчальному закладу №20 на списання майна

О.П.Похиляк

Про перетворення Тернопільського навчально-виховного комплексу №17

О.П.Похиляк

Про внесення змін до Положень про виконавчі органи міської ради

С.В.Надал

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,0152га за адресою вул. Коперника, 18 гр.Різнику М. О.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки  площею 0,0054га несільськогосподарського призначення, наданої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги, 4б ФОП Сандію І.Й., ФОП Сандію О.Й.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3398га для обслуговування будівель громадської забудови за адресою вул.Микулинецька,10 СМП «Сателіт»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0676га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Кн.Острозького, 23 ОСББ «Острозького, 23»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,5605га за адресою вул.Тролейбусна, 4 ТОВ «Тернопільбуд»

В.Л.Кібляр

Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,8901га за адресою вул.Довженка ТОВ «Житло»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0062га за адресою вул.Львівська,2б гр.Лебедєвій О.А.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 17.08.2012р. №6/23/43 «Про внесення змін в рішення міської ради від 06.07.2012р. №6/22/57 «Про внесення змін в рішення міської ради»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0052га за адресою вул.Ю.Словацького,6 гр.Фарині Н.О.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0502га за адресою просп.С.Бандери,83 гр.Бойку Ю.Р.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0266га за адресою вул.Гребінки,26 гр.Дикун Л.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га  за адресою вул.Проектна гр.Бабій Н.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0690га за адресою пров.Дівочий,3 гр.Заяць М.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300га  за адресою вул.Київська,10б ФО-П Шевчуку В.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Клінічна ТОВ «Капітал АС»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0060га за адресою вул. Тернопільська ФО-П Хоменко М. Р.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Зарічна,56 гр.Зозулі О.В. та передачі земельної ділянки у власність

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.М.Рудницького,26

гр.Соколюк М.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0178га за адресою вул.А.Манастирського,36 гр.Біді Б.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0686га за адресою вул.С.Стадникової,53 гр.Кравчук А.Ф.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди  земельної ділянки площею 0,5578га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями торгового, адміністративного призначення та гаражами-стоянками за адресою вул.Бр.Бойчуків,5А

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 31.01.2014р. №6/44/30 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0903га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул.Федьковича,11 дитячо-юнацькому пластовому центру

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки до 0,3981га для обслуговування будівлі за адресою бульвар Д.Галицького,2 комунальному закладу  «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби»

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки  площею 0,0119га несільськогосподарського призначення, наданої для обслуговування приміщення ветеринарної клініки  для малих домашніх тварин за адресою вул.Полковника УПА Омельяна Польового,2в фізичній особі-підприємцю Яцишину Г.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0025га за адресою вул.Вояків дивізії „Галичина”,1-3 гр.Смакоуз В.Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0109га за адресою вул.Микулинецька,115/129 гр.Заставній М.Я.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0450га за адресою вул.О.Довженка гр.Йордану З.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.Полковника УПА Омеляна Польового,9 гр.Романюк П.Т., Машлюх О.Я.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0182га за адресою вул.Березова,10а гр.Кулик Л.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Проектна,273 гр.Вовчуку В.Л.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0020га ФО-П Кузіву В.Б. за адресою просп.Злуки

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1060га  за адресою вул.Микулинецька-бічна,10/2 ФО-П Івашківу М.С.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1420га для обслуговування семиквартирного житлового будинку за адресою вул. Галицька,9 ОСББ „Галицька,9”

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,0487га за адресою вул.Ясна,3 гр.Дудніку Л.І., Шаряку В.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1423га  за адресою вул.А.Чехова, 8 Тернопільському Національному економічному університету

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0688га  за адресою вул.Молодіжна,49 гр.Тютька О.С.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,02013га за адресою вул.Н.Яремчука,8 гр.Патрай В.О.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Глибока Долина,11 гр.Дедів В.Я.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в п.2 рішення міської ради від 25.04.2014 р. №6/47/98 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0852га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Чехова,22 ОСББ «Чехова,22»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,032401га за адресою вул.Новий Світ,34 гр.Мельничук І.Є.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/67 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0018га за адресою бульв.П.Куліша ФО-П Гладкому Я.Є.»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4745га  за адресою вул.Текстильна, 34 ФО-П Яхніцькому І.В.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки  площею 0,0096га несільськогосподарського призначення, надаої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги,4б ФОП Горохівському Є.І., гр.Сандію О.Й.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Карпенка, 26В ОСББ «Карпенка, 26 В»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0113га за адресою вул.А.Чехова,12 гр.Бакалюк Т.Г.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,1217га ПП «АвтоценТер» за адресою вул.Текстильна, 28

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання площею 0,1054га за адресою вул.Чумацька, 81 ОК «ЖБК «Чумацька»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1980га та площею до 0,2313га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку  з вбудовано-прибудованими приміщеннями і гаражами за адресою вул.Білецька,3 ОСББ «Білецька,3»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання площею 1,3032га для будівництва та обслуговування гаражів боксового типу і автостоянок за адресою вул. Спортивна,3 ПМП «СМОК»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0752га за адресою вул.Клима Савури, 6  гр.Рубленику Б.Б.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1207га для обслуговування 12-квартирного житлового будинку за адресою вул.Б.Лепкого,5а ТОВ «Добродій» ЛТД

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0023га за адресою вул.Багата,9 гр.Карпусь Л.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0842га для обслуговування багатоквартирного житлового за адресою вул.Лучаківського,12а ОСББ «Монтажник»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Зарічна,10 гр.Мамінському В.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0352га за адресою вул.Мостова-бічна,5 гр.Плисюку Л.О.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1013га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з господарською спорудою та гаражами за адресою вул.Полковника Д.Нечая,17 ОСББ «Сонечко»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Урожайна,4 гр.Грицаю В.Б.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,695835га для  обслуговування будинку майстерні за адресою вул.Є.Гріга,1 Тернопільській обласній спілці споживчих товариств

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Глибока Долина,9  гр.Соколовській Я.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0305га для обслуговування нежитлової адміністративно-торгової будівлі за адресою вул.Живова,11а ФО-П Хомишину В.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400га за адресою вул.С.Стадникової,44 гр.Господарській О.Н.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2624га для обслуговування нежитлової будівлі під літ.Ф за адресою вул.Бродівська,44  ПМП «Лотос»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,8212га  за адресою вул.15 Квітня, 6 ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2735га  за адресою вул.Микулинецька, 46в ТОВ «ТД «Боянівка»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1628га за адресою вул.Клима Савури, 6  гр.Рощуку С.Д.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0012га за адресою вул.М.Кривоноса ФО-П Остапчук Т.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033га за адресою вул.Князя Острозького,20 гр.Сенюх Л.Р.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0362га за адресою вул.Глибока,47а  гр.Саюк Л.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Тернопільська,70 гр.Федорончук І.В. та передачі земельної ділянки у власність

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0176га за адресою вул.Микулинецька,115/72 гр.Бойко Н.Б.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,60га за адресою вул. С. Будного КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0600га за адресою вул.Львівська, 11б управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2327га для обслуговування нежитлового будівлі стоматологічної поліклініки за адресою вул.Шухевича,10 Тернопільській міській комунальній стоматологічній поліклініці

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею  до 0,1047га за адресою вул.Вояків дивізії «Галичина», 13 ТОВ «Експеримент»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею  до 0,0442га за адресою вул.Вояків дивізії «Галичина», 13 ТОВ «Експеримент»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0092га  за адресою вул.Бродівська, 44 ТОВ «ВКП «Ватра»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1150га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземними гаражами за адресою вул.Золотогірська,14а ТОВ «Добродій» ЛТД

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3409га за адресою вул. Бродівська, 60 ФО-П Телішко Н.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0864га за адресою вул.Бродівська, 60 ФО-П Тимцунику С.А.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3682га за адресою вул.Бродівська, 60 ФО-П Букату І.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0088 га ФО-П Ташматовій Н. І. за адресою вул.Карпенка,10а

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,011811га за адресою вул.Гайова,8 гр.Олійнику І.Я.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02712га за адресою вул.Гайова,8 ФО-П Олійнику Ю.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0005га за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного ФО-П Вашківу Т. П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,9387га за адресою вул.Митрополита Шептицького,23 ПрАТ «Котломонтаж»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,5323га за адресою парк «Топільче» КП «Об’єднання парків, культури і відпочинку м.Тернополя»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0026га за адресою вул.Карпенка ФО-П Паславському М.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,70га для завершення будівництва та обслуговування церкви за адресою вул.Бригадна Парафії храму Святого Миколая УАПЦ

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 06.06. 2013р.№6/34/127 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10 га для ведення садівництва за адресою вул. Приміська гр. Шкробот Х.В.»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 22.03.2013р. №6/30/90 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку площею 0,2605га за адресою вул.15 Квітня,14 ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0060га за адресою вул.В.Винниченка,6а ФО-П Маркевич Н.Г.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 1,3875га  за адресою вул. Микулинецька, 116 гаражному кооперативу «Цукровик»

В.Л.Кібляр

Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30.03.2010р. №5/33/91 «Про продовження діючих договорів оренди земельних ділянок»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0100га ФО-П Москальовій О.Я. за адресою просп.С.Бандери,94а

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0220га ПП «Дора Плюс» за адресою вул.В.Симоненка,4а

В.Л.Кібляр

Про внесення зміни в рішення міської ради від 25.04.2014 р. №6/47/93 «Про поновлення договору оренди землі площею 0,2368га для  обслуговування 54-квартирного житлового будинку за адресою вул.Вільхова,8  ТОВ «Добродій» ЛТД»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,07390га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул.Камінна,3  комунальній установі початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Тернопільська музична школа №1» ім.Василя  Барвінського

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0028га за адресою просп.Степана Бандери,94 гр.Шевело Г.С.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 1,1871га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою вул.Чернівецька,51,53  ТОВ «Добродій» ЛТД

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,3216га для  обслуговування 79-квартирного житлового будинку з фото-відеостудією, універсальним магазином, даховою котельнею та творчими майстернями за адресою вул.Спортивна,2  ОСББ «Спортивна,2»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0234га за адресою вул.С.Стадникової,39 гр.Попівчак О.А.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №111а площею до 0,0320га на території міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське” гр.Проскурякову А.Ю.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0268га за адресою вул.Глибока Долина,21а гр.Сторожук М.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0169га за адресою вул.Зарічна,56 гр.Зозулі О.В. та передачі земельної ділянки у власність

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0285га за адресою вул.І.Виговського,32 гр.Шокалу В.Й.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0900га за адресою вул.Глибока Долина,11 гр.Дедів В.Я.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0193га  за адресою вул.Новий Світ,53а гр.Крілю Б.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12га  за адресою вул.Проектна гр.Паничевій Н.К.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0185га за адресою вул.Приміська,13 гр.Чайнюк М.Є.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0711га за адресою вул.Тернопільська,70 гр.Федорончук І.В. та передачі земельної ділянки у власність

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0044га за адресою вул.Микулинецька,13 гр.Курант Т.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0044га за адресою вул.Микулинецька,13 гр.Курант Т.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0777га за адресою вул.Урожайна,4 гр.Грицаю В.Б.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0538га за адресою вул.Зарічна,10 гр.Мамінському В.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0553га за адресою вул.Березова,27 гр.Цицику А.Я.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0596га за адресою вул.Підгірна,42 гр.Свистуну А.Є.

В.Л.Кібляр

Про встановлення розмірів орендної плати за землю та врегулювання питань, пов’язаних з коригуванням нормативної грошової оцінки землі

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,0028га за адресою вул.Миру, 3В ФО-П Четвертаку Ю. В.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 28.02.2002р. «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільський речовий ринок» земельних ділянок в оренду»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2914га за адресою вул.15 Квітня, 5а ПП «Продекспорт»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/158 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,01125га за адресою вул.Миру, 3Б ФО-П Четвертаку Ю.В.»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0242га за адресою вул.Замкова, 7а  ОСББ «Замкова, 7а»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  0,0441га за адресою вул.Кн.Острозького, 12 ТОВ «Екторнет Україна І» та ТОВ «Екторнет Україна ІІ»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0234га за адресою вул.Тролейбусна,8а гр.Михайлюк О.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0027га за адресою вул.Об’їзна ФО-П Карповій Н.В.

В.Л.Кібляр

Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0129га за адресою вул.Чумацька, 1а Тернопільській обласній організації товариства сприяння обороні України

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,2624га для  обслуговування будівель та споруд за адресою вул.Бродівська,44  ПМП «Лотос»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Хутірська,8 гр.Циган Г.Д.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Калинова гр.Буднику В.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.Є.Коновальця,16 гр.Сувалку Я.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0270га за адресою вул.Калинова гр.Буднику В.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0427га за адресою вул.Пирогова, 6  ОСББ «Пирогова, 6»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0107га  за адресою бульвар С. Петлюри, 2б гр. Бойку П. Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання площею  0,5375га за адресою вул.Лозовецька, 26 ФО-П Лотоцькому Д.Р.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4470га для  обслуговування та перебудови  незавершеного будівництвом викупленого кафе-бару та офісних приміщень під багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою просп.Злуки ПП «Креатор-Буд»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.С.Будного  у власність шляхом продажу через аукціон

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3094га за адресою вул.Котляревського,67 гр.Солонинка М.М

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0800га для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Тролейбусна ТзОВ «Тернопільтехгаз ЛХЗ»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 7,6298га для будівництва житлового мікрорайону за адресою вул.15 Квітня-Підволочиське шосе КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання загальною площею 0,3743га для влаштування торгових рядів за адресою вул. Митрополита Шептицького ТОВ «Тернопільський речовий ринок»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2040га за адресою вул.Бережанська, 44б управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3354га за адресою вул.Бродівська, 60 гр.Блажевському П.В. та Блажевському Р.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,10га за адресою вул.Микулинецька-бічна гр.Бобрівцю В.Л.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0270га за адресою вул.Чумацька – Спадиста гр.Боднарчуку А.І., Пукліч Т.Т.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0036га за адресою вул.Чалдаєва ФО-П Кавецькому І.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0060га фізичній особі-підприємцю Триндюк С.О. за адресою вул.Князя Острозького

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0617га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з гаражами на 4 бокси за адресою вул.Чехова,16 ОСББ «Чехова,16»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0027га  за адресою просп.Злуки ТОВ «Ларс»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2013р. №6/42/73 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0212га за адресою вул.Генерала Тарнавського гр. Скибі В.Ю.»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092га за адресою вул.Заміська гр.Чубатому В.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0459га для обслуговування нежитлової будівлі магазину промислових товарів та офісних приміщень за адресою бульвар Просвіти,6б  ПП «Буд-АРТ»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0027га  за адресою вул.Кн.Острозького,19 гр.Мальчевському Й.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0510га за адресою вул.А.Чайковського,18 гр.Ногас М.Є., Букаті О.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Хутірська гр.Комбулю Т.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0120га за адресою вул.Петриківська,27 гр.Новосад І.К.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,1550га за адресою вул.Київська, 21 ТІЗ «Плай»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0807га  за адресою вул.Весела,14 гр.Курилу Я.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1351га за адресою вул.Глибочанська,28 гр.Марцінківу Б.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100га за адресою вул.С.Стадникової гр.Козун Г.Ф.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0645га СМП ”Надія”, ФО-П Захарківу О.Р., ФО-П Ляшенку В.А. за адресою бульв.С.Петлюри,2а

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0128га за адресою вул.Збаразька,4  гр.Дмитерко Г.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0323га для розширення території по обслуговуванню навчального корпусу університету за адресою вул.Текстильна,28 Тернопільському національному технічному університету ім.І.Пулюя

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4га для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул.Володимира Великого  ТОВ “Домобудівник”

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0397га за адресою вул.Бродівська, 44 гр.Юхимцю Т.М.

В.Л.Кібляр

Про продаж права оренди на аукціоні земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,6460га за адресою вул.15 Квітня

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0645га за адресою вул.Чумацька гр.Лебідко М.М., Лебідко С.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.15 Квітня гр.Барні А.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0250га за адресою вул.Протасевича ФО-П Шкарупі С.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,0100га за адресою вул.Білецька, 33, яка перебуває в постійному користуванні ПрАТ «Опілля»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін до рішень міської ради від 24.12.2013р. №6/42/47, від 24.12.2013р. №6/42/48

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Слівенська,  в оренду терміном на десять років, право на оренду якої набуватиметься на аукціоні

В.Л.Кібляр

Про продаж на аукціоні права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,1670га за адресою вул.Тролейбусна

В.Л.Кібляр

Про продаж на аукціоні права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0600га за адресою вул.Збаразька

В.Л.Кібляр

Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0250га за адресою вул. Протасевича

ФО-П Шкарупі С. П.

В.Л.Кібляр

Про відмову в наданні дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) дочірньому підприємству «Інтерпрес-Тернопіль «ТОВ «Інтерпрес»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060га  за адресою вул.Чумацька гр.Ганкевич Н.В.

В.Л.Кібляр

Різне

Коментарі вимкнені.