На Тернопільщині майже 800 переселенців – пенсіонери

Благодійну акцію по збору продуктів харчування, теплого одягу та речей для бійців АТО організували представники Головного та районних управлінь Пенсійоного фонду в області спільно з обласною профспілкою та первинними профспілковими організаціями до Дня Святого Миколая. В рамках акції було відправлено допомогу на суму майже 80 тис. грн.

«Протягом останніх років за рахунок пожертв із заробітної плати та профспілкових внесків спеціалістами органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області зроблено чимало корисних справ,– розповіла начальник Головного управління Лариса Хома.– У 2014 році надано грошову допомогу сім’ям загиблих на Євромайдані Героїв Небесної сотні на суму майже  40 тис. грн. На  матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України та для формування батальйону територіальної оборони  Тернопільської області – більше 36 тис. грн. Для купівлі військової амуніції для призваного на військову службу в зону АТО колеги з управління у Бережанському районі Андрія Новаківського ми зібрали більше 15 тис. грн».
За словами Лариси Хоми, доброчинна акція до Дня Святого Миколая –ще одна ініціатива працівників Пенсійного фонду в області.
«Ми добре усвідомлюємо, що на східних теренах нашої держави тривають справжні військові дії, – продовжила начальник Головного управління Пенсійного фонду в області. –  Щоденно українські бійці захищають нашу рідну землю від посягань терористів та російських агресорів, тому наша підтримка їм дуже необхідна».

Лариса Хома також зазначила, що Головне управління Пенсійного фонду в області вчасно та в повному обсязі виплачує пенсію майже 800 пенсіонерам, які прибули в область на тимчасове проживання з АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей.

-1 thoughts on “На Тернопільщині майже 800 переселенців – пенсіонери

Коментарі вимкнені.