Тернопільський фотограф Леонід Тіт показав тернополянам космос

Фото Івана Пшоняка

Відкриття першої персональної виставки фотографа Леоніда Тіта відбулось в приміщенні Арт Галереї обласної спілки художників України 12 квітня. Називається експозиція NATURA. ALTER EGO. LEONID TIT. ПРИРОДА. ІНШИЙ Я. ЛЕОНІД ТІТ. Привітати хлопця прийшли відомі тернопільські фотографи, мистецтвознавці, громадські діячі, журналісти.

Організатори розповіли, що цю дату було вибрано не випадково, сьогодні – п’ятдесят років з часу першого польоту людини в космос. В сусідньому залі галереї – виставка дитячих малюнків на тему космосу.


– Я знаю, ходили чутки, що тут сьогодні буде Льоня Космос, – жартує Леонід Тіт, – але тут буду я і розкажу про свій космос.

Фото Івана Пшоняка

За словами фотографа, це все, що нас оточує – також космос, тому фотографуючи природу, він фотографує всесвіт.

Організатор виставки, керівник громадської організації «Тернопільська Липа» Віктор Долішній пояснив назву.

– В нас є таке дуже гарне слово «космос», американці кажуть просто «Спейс», тобто «простір», – каже Віктор Долішній. – А ще в нас на Галичині кажуть «але в тебе натура», що означає природність кожного з нас.


«Інший я»  Леоніда Тіта, за словами пана Долішнього виражене в його фотографіях. Якщо завтра вже фотографа не буде у виставковому залі, але туди прийдуть люди подивитись, то побачать його іншого, того, що виражений у фотографіях.

Леонід розповів на відкритті виставки, що колись, як він розпочинав свій творчий шлях, то відомий фотограф Василь Бурма засумнівався у ньому. Сказав, що недовго той буде фотографувати. Хлопець впевнений, що тому випадку він завдячує, адже це був поштовх. Леонід намагався довести, що Василь Бурма помилився.

Текст: Кароліна Говірка

Фото: Леонід Тіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


-1 thoughts on “Тернопільський фотограф Леонід Тіт показав тернополянам космос

  • 03:02 | 13.04.2011 о 03:02
    Permalink

    Ой, я ці фотки Льоні найбільше люблю. Особливо інжирну)

Коментарі вимкнені.