Пам’ятний літак на масиві “Східний” таки демонтують

14113931_10209014756559840_807272671_oРішення про це стогодні прийняв виконавчий комітет міської ради.
Проте, аби догодити тернополянам, на місце літака поставлять будь-який інший пам’ятник, який переможе у конкурсі. Депутат міської ради, свободівець Іван Зінь, запропонував виконкому спорудити там пам’ятник героям АТО. Мовляв, така ідея задовольнить і тих тернополян, які вимагають демонтувати літак, і тих, котрі створили петицію про його збереження. Міський голова запропонував провести серед тернополян конкурс проектів пам’ятника на любу тематику – чи героям АТО, чи будь-який інший. За проектом, який переможе у конкурсі, і спорудять пам’ятник замість літака.
Те, що його потрібно демонтувати, у виконкому не викликає сумнівів – він підлягає демонтажу і згідно закону про декомунізацію (член виконкому Владислав Стемковський наголосив на присутності червоних зірок на літаку), і згідно висновків комісій про аварійний стан постаменту (Владислав Стемковський сказав, що інженери не хочуть, аби літак одного дня приземлився на голови тернополян і планують обережно “приземлити” його самі).

Проте міський голова наголошує, що демонтувати літак не будуть, доки не буде вирішено, що постане на його місці

-1 thoughts on “Пам’ятний літак на масиві “Східний” таки демонтують

  • 10:10 | 25.08.2016 о 10:10
    Permalink

    Замість літака поставити якийсь пам’ятник сучасним Героям України-воїнам АТО. Символічний акуратний монумент. Думаю, знайдуться в нас талановиті проектанти.

Коментарі вимкнені.