Партія регіонів буде гордитись Тернопільщиною?

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко взяв участь у роботі XV Тернопільської обласної партійної конференції.

У своєму виступі народний депутат зауважив, що всі ініціативи та починання, які були предметом уваги Президента України, мають достойне втілення на теренах Тернопільщини.

«Покращення якості надання державних послуг, розвиток економіки, соціальна підтримка громадян тощо були першочерговим завданням розпочатих Президентом реформ», – зауважив Юрій Мірошниченко.

Політик пояснив, що ідея полягала у тому, щоб життя громадян зробити комфортним; дати можливість людям отримати робоче місце і достойну зарплатню; надати підтримку тим, хто не може сьогодні подбати про себе, – пенсіонерам, інвалідам, дітям. Для того треба було провести багато важкої, копіткої щоденної роботи.

«Головним аргументом в усіх наших діях, у тому числі й під час агітації, повинні бути результати. І якщо хтось нас не розуміє, не довіряє, ми повинні їх переконувати не шляхом образ та протистояння, а намагатися залучати до корисних справ. Адже всі ми – українці. Де б ми не мешкали – на сході чи на заході, на півдні чи півночі, ми всі хочемо жити у квітучій європейській державі», – зауважив парламентарій.

Він відзначив Тернопільщину і Тернопільську обласну партійну організацію, що працює в дуже непростих умовах, як приклад того, як можна займатися конкретними і дуже корисними справами.

За його словами, агітація через здійснення конкретних справ, більша увага до областей, де люди ще насторожено ставляться до Партії регіонів, допоможе успішно крокувати вперед.

Юрій Мірошниченко наголосив: «Наше завдання – об‘єднати країну. Ми – партія всіх регіонів. Через сильні регіони, потужність держави ми забезпечимо майбутнє кожної родини. Я впевнений, що потужна команда Тернопільської області поведе за собою людей, крок за кроком здобуваючи перемоги, і стане предметом гордості Партії регіонів».

Коментарі вимкнені.