Сьогодні Тернопіль покаже своїх “Подерев’янських”

Твори Леся Подерев’янського читатимуть сьогодні найвідоміші в Тернополі його шанувальники. Організаторів цього дійства не бентежить, що в п’єсах багато нецензурних слів – вони тільки просять не відвідувати захід тих, кому творчість Леся “ріже вуха”. 

Сам захід відбудеться у книгарні “Є”. Працівники жартують, що доведеться обернути “Кобзаря” Т.Г.Шевченка другим боком, щоб не “соромився”.

Участь візьмуть: Іван Глабець, Ростик Фук, Василь Федюк, Максим Мукомела, Руслан Боднарук, Юрій Завадський, Роман Воробйов, Юрій Матевощук.

Лесь Подерв’янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», «катакомбний класик», кумир жінок, художник, драматург, поет, високий красень з аристократичним прізвищем, головний матерщинник України, мандрівник, романтик, людина мистецтва… Про яскравих особистостей легко говорити – це можна робити безкінечно. Від себе можу додати і назвати його неперекладним, але дуже змістовним українським словом – «Митець». Сам себе він називає художником.
Читаючи Подерв’янського, ви відкриєте для себе, що його герої, на жаль, не такі вже нереальні, як це може здатися на перший погляд, а тонка іронія та гумор автора дозволять вам ще і ще раз посміхнутися над трагікомізмом нашого життя.

Зустріч модерує Юрій Матевощук.

***

Адреса книгарні «Є»: м. Тернопіль, вул. Валова, 5-9.

Вхід вільний. Початок 14 грудня о 19.00.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Коментарі вимкнені.