Тернопільські правоохоронці затримали небезпечного злочинця, який жорстоко вбив жінку

Працівники Управління карного розшуку ГУМВС України у Львівській області спільно з тернопільськими правоохоронцями протягом трьох днів встановили особу та затримали підозрюваного у скоєнні вбивства працівниці газетного кіоску на вулиці Коперніка у Львові.

Підозрюваний – 35-річний уродженець Республіки Молдова, котрий не має постійного місця проживання, раніше неодноразово судимий за крадіжки та розбійні напади, скоєні у різних областях України. Затриманий «гастролював» на території Автономної Республіки Крим, у Київській, Одеській, Запорізькій та в інших областях України. Останній рік чоловік перебував у Львові – жебракував та скоював дрібні злочини.

Слідством встановлено, що 25 грудня підозрюваний проходив повз газетний кіоск  на вулиці Коперніка у Львові. Всередині кіоску були люди і він попросив у них поїсти. Отримавши їжу і зігрівшись, чоловік вийшов з кіоску, дочекався, коли окрім жінки-продавця там нікого не залишилось, зайшов всередину, вбив продавця і втік з місця події.

«Було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України. Слідчі провели колосальну роботу і встановили особу підозрюваного. Орієнтування з фотографією було надіслано у всі підрозділи ОВС України і невдовзі наші колеги з Тернополя затримали цього чоловіка в одному з міст Тернопільської області. Він розумів, що його розшукують за вбивство і збирався втікати ще далі», – розповів заступник начальника ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Домніцак.

Зараз чоловік затриманий в порядку ст.208 КПК України і поміщений в ІТТ. Приймається рішення про обрання йому міри запобіжного заходу.

Встановлено, що злочин був скоєний з корисливих мотивів. Під час опитування затриманий зізнався у скоєнні вбивства і заявив, що не мав інших джерел для існування окрім вчинення кримінальних злочинів. Встановлюється його причетність до скоєння інших злочинів.

Коментарі вимкнені.