Тернополянка майже погодилася працювати проституткою у Європі

Чоловік готував «на експорт» молоду тернополянку, переконуючи дівчину, що грецькі Афіни чекають на неї з розпростертими обіймами і купою грошей.

Матеріальна скрута, невлаштоване особисте життя, неможливість реалізувати себе, маючи за плечима вищу освіту – 25-річна тернополянка у відчаї вхопилася за пропозицію закордонних заробітків, повідомлення про які знайшла на одному з інтернет порталів. Спочатку вела переписку з автором оголошення. Чоловік, звичайно, не скривав, що робота буде пов’язана з наданням сексуальних послуг, проте слово «інтим» губилося серед щедрих обіцянок про величезні заробітки -тисячу–півтори тисячі євро для початку, солодке життя поза роботою, розкішні як малозабезпеченої людини умови проживання.

Дівчина майже погодилася на пропозицію торговця, навіть зустрілися, аби уточнити деякі деталі, та переступити через власну гідність тернополянка не змогла. Про факт вербування дізналися співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

-30-річний тернополянин до останнього переконував жертву виїхати до Греції. Навіть позичив три тисячі гривень і п’ятдесят євро, аби та могла відкрити візу, познайомив з посередниками, які займаються підготовкою документів для виїзду за кордон, вказав розклад рейсових автобусів, які двічі на тиждень у середу та суботу виїжджають до Афін, вкотре наобіцяв райські умови і захмарні заробітки, словом, був неабияк зацікавлений у тому, аби дівчина погодилася на його пропозицію, – розповів старший оперуповноважений в особливо важливих справах відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Олександр Буняк, – Оперативним шляхом нам вдалося дізнатися ціну такої зацікавленості – триста євро щомісяця за роботу бранки у борделі.

Коментарі вимкнені.