Урок здоров’я від тернопільських студентів

Благодійна організація «Дім милосердя» в Чорткові  опікується дітьми з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, захисту і підтримки. У 2013 році її засновниками стали Бучацька єпархія Української Греко-Католицької Церкви та батьки неповносправних дітей. Облаштований завдяки благодійним пожертвам, «Дім милосердя» на перших порах міг прийняти з десяток дітей, а нині у працівників закладу – більше сотні підопічних.

   

Днями в «Домі милосердя» відбувся «Урок здоров’я», який провели студенти стоматологічного факультету ТДМУ. Вони приїхали до дітей, щоб поспілкуватися на дуже важливу тему: як правильно доглядати за зубами, щоб вони були здорові і ніколи не боліли. Гості привезли з собою театралізовану міні-виставу за участю казкових персонажів: хлопчика Незнайка та дівчинки Кнопочки.  Присутні в залі захоплено спостерігали за цікавим дійством, адже актори свої ролі виконували дуже переконливо.

 

Акторами були студенти п’ятого курсу Христина ВрублевськаІрина МерваСергій ЛобазовМихайло ЯрішАндрій РощукОлег РуденкоОльга ПетроваІгор ПідвисоцькийАрсен ТимківВікторія Шпирук і третьокурсниця Ярина Тильчак. Після вистави майбутні стоматологи показали на муляжі, як правильно чистити зуби і нагадали присутнім прості правила, що допоможуть зміцнити здоров’я в цілому. А на завершення вручили кожній дитині приз – зубну пасту та щітку. Радісні усмішки на дитячих личках були красномовніші слів.

  

Директор й співзасновниця благодійної організації «Дім милосердя» Тетяна Дубина подякувала адміністрації ТДМУ, студентам і керівнику волонтерської групи, професору кафедри дитячої стоматології Наталії Гевкалюк за підтримку і допомогу, за свято, подароване дітям.

Майбутні стоматологи побували також в Чортківському державному медичному коледжі, де оглянули начальні аудиторії і поспілкувалися з викладачами та студентами. На запрошення адміністрації коледжу професор кафедри дитячої стоматології Наталія Гевкалюк  прочитала студентам лекцію «Сучасні уявлення про порушення стану органів та тканин порожнини рота у дітей і фактори, що їх визначають».

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Коментарі вимкнені.