Я доведу незаконність того, що вже кожен визнав ганебним, – Ростислав Небельський оскаржує рішення тернопільської влади

Від свого імені, але в інтересах усіх тернополян та гостей Файного, адвокат Ростислав Небельський доведе незаконність підняття  тарифу на перевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом в м. Тернополі. Про це чоловік пише у мережі Фейсбук.

  • Я закликаю Тернопільську міську раду здійснити повернення тарифу, який діяв до 01.11.2018 до судового вердикту. Якщо ж ні – закликаю зберігати квитки: ми виб’ємо все до копійки.
    Тернопільський окружний адміністративний суд – це твоя зоряна можливість продемонструвати нову якість правосуддя: розглянути справу в якнайкоротші строки, – пише адвокат .
     

Нагадаємо,  з 1 листопада вартість проїзду у тролейбусах становитиме 5 гривень для мешканців, які скористаються персоніфікованою «Карткою тернополянина», 6 гривень при сплаті неперсоніфікованим електронним проїзним квитком або безконтактною банківською карткою та 8 гривень –  при готівковому розрахунку. У маршрутках – 6, 7 та 9 гривень відповідно, де найнижча ціна – це вартість при оплаті за проїзд персоніфікованою «Карткою тернополянина». Учні платитимуть у тролейбусах 2,5 грн. та 3 грн. – у автобусах та маршрутках, а студенти – 2,5 грн. у тролейбусах та 3 грн. – у автобусах, які курсують у звичайному режимі руху.

Коментарі вимкнені.