За що дякував Тернопільському губернатору чеський президент

Президент Українського бізнес-клубу у Чехії Тарас Якубовський висловив подяку голові Тернопільської ОДА Степану Барні, директору департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Галині Воляник, а також усім працівникам, які брали участь в організації поїздки дипломатів, за професійну організацію, проявлену турботу і теплий прийом делегації під час засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні.

«Ми впевнені, що участь у даному заході сприятиме зміцненню та подальшому розвитку співробітництва між Чеською республікою і Тернопільською областю, – йдеться у листі. – Бажаємо натхнення, нових звершень, добробуту і процвітання!».

Нагадаємо, виїзне засідання Трейд-клубу в Україні відбулося 8-9  жовтня на Тернопільщині. Головна мета вказаного заходу — ознайомлення іноземних дипломатів з економічним та інвестиційним потенціалом Тернопільської області, встановлення нових ділових контактів між українськими та іноземними компаніями, потенційними інвесторами. Цьогоріч економічний, туристичний та культурний потенціал Тернопільської області представили близько 60 провідних підприємств та установ.

Коментарі вимкнені.