Анатолій Гриценко: «Громадянська позиція» не продала олігархам жодного партійного квитка»

Для чого тернополянам варто взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня, що чекати від їхніх результатів, як зробити правильний вибір, а також про підготовку кандидатів, яких підтримує політична партія “Громадянська позиція”, сьогодні у Тернополі розповів лідер партії Анатолій Гриценко. Позицію щодо критеріїв роботи майбутньої влади міста під час прес-конференції висловив кандидат на посаду Тернопільського міського голови від партії “Громадянська позиція” Петро Ландяк.
Як зазначив лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, його політичну силу на Тернопільщині представляють 755 кандидатів, з них лише 17% мають партійні квитки “Громадянської позиції”. “Решта – це представники громади з громадянською позицією у душі, — зазначив Анатолій Гриценко. — Жодного партійного квитка не продано олігархам. До того ж, ми підписали офіційну угоду з громадським рухом “Чесно” на загальнодержавному рівні про повну відкритість і прозорість роботи майбутніх депутатів, очільників органів місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів”. Зазначимо, що далеко не всі політичні партії підписали запропонований документ руху “Чесно”.
Добровільні зобов’язання, які взяли на себе майбутні депутати, кандидати на міські, селищні, сільські голови від політичної сили “Громадянська позиція”: повідомити виборцям свій номер мобільного телефону і не змінювати його впродовж усієї каденції. По-друге, щотижня проводити повноцінний прийом громадян. По-третє, що півроку публічно звітувати про зроблене, незроблене і заплановане. “Згідно з нашими прогнозами, явка на виборах 25 жовтня, мабуть, не буде високою. Тому наразі дуже важливо зменшити дистанцію між виборцями і депутатами та очільниками місцевих рад”, — каже Анатолій Степанович.
Слова підтримки під час прес-конференції у Тернополі Анатолій Гриценко висловив на адресу кандидата на посаду Тернопільського міського голови Петра Ландяка. “Петро Ландяк живе у Тернополі, добре знає про проблеми міста і способи їх вирішення, послідовний у результативному відстоюванні інтересів громади щодо неправомірних вчинків діючої влади, — зазначив Анатолій Гриценко. — Він один представляє “Громадянську позицію” у Тернопільській міській раді. Моя порада місцевим виборцям за рамками “Громадянської позиції” щодо того, як правильно визначитися 25 жовтня,: забути назви тих партій, які з вуличних рекламних щитів обіцяють нездійснене – те, що не належить до компетенції органів місцевого самоврядування: приміром, про контрактну армію, зменшення податків, гасла: “зберегти країну”, “Конституцію писатиме народ”, “суд стане справедливим”. Зайнятість населення, чисті узбіччя, безпечні дороги, громадський транспорт, оснащення шкіл, дитсадків, пристойні культурні заклади – ось компетенція місцевих рад”.
— Якби діюча місцева влада працювала ефективно, шансів отримати перемогу на цих виборах у нас було б небагато, — зазначив під час прес-конференції кандидат на посаду Тернопільського міського голови від партії “Громадянська позиція” Петро Ландяк. — Відзначу два позитивних аспекти, в яких добре спрацювала Тернопільські міська рада, і які потрібно запозичити для майбутньої практики – масштабно, креативно, цікаво організовані урочистості різного штибу, інший напрямок – ремонт доріг – швидко, оперативно і, якісніше, ніж це робили попередники. Решта повноважень, які стосуються мешканців міста, зокрема дрібних підприємців, виконані на нікчемному рівні. Відтак, нові представники міської влади зобов’язані подбати про матеріально-технічну базу галузей освіти та медицини, взятися за вирішення проблем житлово-комунальної галузі, зокрема, повернути її “обличчям” до тернополян. Це стосується завищених на 30, а то й 40 відсотків тарифів на комунальні послуги. Окреме питання – ущільнене будівництво. Я давно вболіваю за те, що Тернополю потрібні детальні плани забудови міста, визначені законодавством. Бажає кращого робота громадського транспорту. На часі – будівництво реабілітаційних центрів для безпритульних. Для таких змін у Тернополі наразі бракує одного – політичної волі.
Ірена Кропива.
Фото надане прес-службою партії «Громадянська позиція».

Коментарі вимкнені.