Журналісти у захваті від Тернопільщини

У рамках IV Західноукраїнської виставки-фестивалю Тернопільщину відвідали представники Всеукраїнських туристичних та регіональних обласних видань. «Були журналісти з Дніпропетровська, Донецька, Київщини, інших областей», – розповіла головний спеціаліст управління туризму обласної держадміністрації Оксана Захарчук. «Багато із них вперше на Тернопільщині і вражені її красотами – Дністровським каньйоном, Бучачем, Зарваницею. Навіть погода останніх двох днів не зіпсувала прес-туру».

Яна Витрищак, журналістський фонд України, керівник департаменту внутрішньої політики, організатор прес-туру «Пізнаймо Україну разом»: «Коли ми їхали сюди, в нас була звичайна програма, але ми не чекали такої гостинності. Місця, які ми відвідували, сплав Дністром назавжди залишиться в нашій пам’яті і знайде відображення у наших матеріалах».

Олена Лук’янець, газета “Копейка» (Біла Церква, Київська область): «Давно хотіла потрапити на Тернопільщину. Вразило те, що це той край, який має свою родзинку. Ознайомились із деякими бізнес-проектами, побачили щирих людей. Підтвердила для себе те, що Західна Україна є осередком духовності»

Влад Абрамов, газета «Сегодня»: «В нас була достатньо насичена програма, сповнена переїздів, екскурсій, вражень,  однак я почуваю себе, ніби цілий місяць відпочивав на курорті».

Погляд

Коментарі вимкнені.