Тернопільські автолюбителі повернулися від бережанських сиріт з подарунком для таксистів (фото)

23 червня учасники найбільшого форуму Тернополя, в рамках автомобільного пробігу, відвідали школу-інтернат в Бережанах. Привезли дітям спортивний інвентар та навіть тваринок для розширення їхнього «живого» куточка з домашніми улюбленцями: їжачком та черепахою. 

Всі подарунки купували за кошти, зібрані автолюбителями та користувачами Форуму Файного Міста, а також, дякуючи спонсорам: магазину спортивних товарів, котрий і знижки оформив і ще й від себе передав адресну допомогу; відомому телеведучому, що допоміг фінансово; адміністрації форуму; а також одній із фірм таксі Тернополя, якій діти з Бережан навіть передали іграшку, зроблену своїми руками в стилі орігамі. Тепер цей сувенір буде прикрашати офіс фірми.

Загалом участь в благодійному автопробігу хотіла взяти чимала кількість форумчан. Але з різних об’єктивних причин зробити це вдалося не всім. Так, поїхало чотири автівки – тринадцять чоловік. Серед них було лише дві дівчини. Одна з них, форумчанка Lolka розповіла «Погляду» про свої відчуття, спостереження та емоції після такої поїздки.

– Перед поїздкою спочатку я хвилювалась, але враження залишилися тільки хороші! Мені до сих пір з голови не виходять двоє діток – дуже сподобалися. Хлопчик і дівчинка. Запам’ятався момент, коли ми уже від’їжджали, то той хлопчик стояв коло дороги помахав рукою і проводжав таким поглядом, шо до сих пір забути не можу. Засмучений був.

Дівчина розповіла, що всі подарунки вони вигрузили в актовій залі, там же директор закладу розповів їм про саму школу, сиріт, чим вони займаються. В той час привели дітей. Вони виглядали трішки розгубленими. Lolka зауважила, що вони мабуть стомлюються від таких відвідин незнайомих людей, котрі приїжджають, допомагають, але згодом все-таки від них їдуть.

– Згодом деякі діти порозходилися займатися своїми звичними справами. Але були й такі, котрі охоче залишилися з нами, розповідали про свою школу. Директор, зокрема, показав нам ті умови, в яких вони навчаються, сплять, тренуються. Дітки займаються трудовим навчанням, шиттям, гімнастикою, малюванням, футболом, тут розвивається секція боксу. Серед усіх дівчаток, які займаються гімнастикою, дві із задоволенням позували перед фотоапаратами, роблячи сальто, мостики, жабки, шпагати.

Директор закладу розповів тернопільським благодійникам, що у них в школі є інтернет, тому діти в скорому часі зможуть побачити свої фотографії, які організатори автопробігу планують передати в Бережани.

– Ідея автопробігу виникла спонтанно, – розповів “Погляду” один із співорганізаторів, форумчанин seadog. – Було вирішено-допоможемо діткам. При цьому всі учасники автопробігу підтримали ідею миттєво. Щоправда, перших кілька днів тема розвивалась дуже повільно – нашим людям це не цікаво. Але ми вирішили, що в любому випадку йдемо далі і поїдемо до дітей, навіть якщо нас буде троє. Буквально за кілька днів до виїзду нас приємно здивували спонсори, котрі суттєво допомогли та пожертвували значну, за нашими мірками, суму для закупівлі подарунків дітям. За це їм справді величезна подяка! Кожен з нас виконував певну роль у акції. Саме завдяки наполегливості усіх учасників і їх активній підтримці ми змогли подарувати цим дітям краплинку радості й тепла. Думаю, якби хоча б один з учасників не виконував свою задачу – все б вийшло не так. Це – як цеглинка у домі нашої невеликої команди.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернопільські автолюбителі повернулися від бережанських сиріт з подарунком для таксистів (фото)

 • 16:45 | 24.06.2012 о 16:45
  Permalink

  Дякую за накінець нормальну статтю

 • 17:07 | 24.06.2012 о 17:07
  Permalink

  хоч би чуть чуть згадали про мене =( … чи про фотки подякували

  • 20:24 | 24.06.2012 о 20:24
   Permalink

   а чо про тебе згадувати? Ти теж спонсор? Я так бачу, тут взагалі згадали тільки двох учасників, то певно всім іншим десятьом треба тепер обіжатися, шо їх не згадали. Айяйяй
   А фото твої? Пише на них логотип форуму.
   Але якшо тобі від того стане лекше, то хоч я подякую. Бо фото гарні. Якшо ти автор – то маєш хист

 • 20:05 | 24.06.2012 о 20:05
  Permalink

  Ще тут хочу всім подякувати учасникам пробігу – ви молодці !!! Мені було приємно з вами творити добрі справи.

 • 22:36 | 24.06.2012 о 22:36
  Permalink

  Які ви молодці! Віталик які в тебе чудові друзі! А я дуже рада що ви з Іринкою берете участь в таких заходах!

 • 22:47 | 24.06.2012 о 22:47
  Permalink

  привіт, вибачте, що мене з вами не було – у мого коханого племінниця народилась – були на хрестинах, сподіваюсь ви задоволені мандрівкою з нашою Юлею з молодіжного Порталу Бережан?

  • 08:31 | 25.06.2012 о 08:31
   Permalink

   Юлічка взагалі супер-гід і людина )))

 • 23:11 | 24.06.2012 о 23:11
  Permalink

  ооо таккк, дехто дуже задоволений))))

 • 01:43 | 25.06.2012 о 01:43
  Permalink

  Приєднуюсь до подяк ініціаторам автопробігу, Погляду за гарну статтю,
  StealZу за гарні фотки, Юлі за екскурсію по Раю )). Одним словом всім хто долучився до акції! Маю надію що це не останній раз ми збираємось для такої мети.

 • 21:37 | 25.06.2012 о 21:37
  Permalink

  Форумчани молодці.Таким діткам дуже потрібна турбота і увага якої їм так не вистачає.Потрібно проводити такі акції частіше.Це благородна справа яких так мало у цьому житті.

Коментарі вимкнені.