У Підволочиську запрацював “Соціальний магазин”

Відкриття соціального магазину було одним із пунктів передвиборчої програми Підволочиської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на місцевих виборах 2010 року. Минуло кілька місяців, і ми розпочали реалізацію цього благодійного проекту.

Голова фракції ВО “Свобода” в Підволочиській районній раді Ольга Качмарик-Комарніцька відвідала сусідні області, де вже довший час існують схожі соціальні крамниці. Ознайомившись зі специфікою створення та організації роботи таких закладів, започаткували подібний благодійний проект і в Підволочиську. Наша мета – створити такі умови для мешканців Підволочиська й району, аби вони менше коштів витрачали на товари з ціновими “накрутками”, в той же час маючи можливість придбати якісну продукцію.

Перші відвідувачі “Соціального магазину”, що його відкрито в районі ринку, переконалися, що весь асортимент – вітчизняного виробництва, а ціни – дуже доступні. Вартість одягу встановлено українським виробником; вона враховує мінімальні виробничі витрати та транспортні видатки з доставки багажу. Відтак, “Соціальний магазин” виконує дві функції: соціальну та економічну. З одного боку, за рахунок низьких цін (найдорожча річ у магазині коштує 300 гривень) ми підтримуємо малозабезпечені верстви населення, з іншого – люди, купуючи український товар, підтримують вітчизняного виробника і, таким чином, інвестують в економіку своєї країни. Тож, ми на практиці реалізовуємо відоме гасло української кооперації, котра допомагала українцям виживати в часи лихоліть, – “свій до свого по своє”.

Коментарі вимкнені.