Унікальний спортивний майданчик-трансформер споруджують на Тернопільщині (фото)

unnamed-8 unnamed-9 unnamed-10 unnamed-11У Росоховатеці Козівського району силами місцевої філії «Агропродсервісу» споруджують спортивний майданчик, який вражає своєю продуманістю та функціональністю.

На офіційній сторінці компанії у “Фейсбуці” його вже охрестили “трансформером”.

“Один і той самий майданчик можна використовувати для командних ігор (футбол, волейбол, баскетбол, гандбол) та для індивідуальної гри (теніс). Залежно від обраного виду спорту, можна легко змонтувати необхідне обладнання: все воно розраховане на швидкий монтаж/демонтаж, має відповідні надійні кріплення та страхування. Таким чином, споруди виставляються під потреби і не заважають при інших іграх”, – йдеться в повідомленні з посиланням на сайт компанії http://www.agroprodservice.com.ua/news/686.

В “Агропродсервісі” зазначають, що стадіон матиме 60 глядацьких місць та розташований поруч з яблуневим садом, висадженим на ознаменування подвигу Небесної сотні. Поруч також буде встановлений памятний камінь на честь Небесної сотні, дитячий майданчик, знаки з атрибутикою компанії та села Росоховатець.

Коментарі вимкнені.