Як Василь Хомінець формує свою команду

Василь Хомінець представив колективу Збаразького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області нового керівника Богдана Володимировича Табаку, який став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади.

Новий керівник до цього працював лікарем ветмедицини по ветеринарно-санітарній експертизі Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Свою трудову діяльність розпочав дільничим інспектором міліції відділення дільничих інспекторів міліції Збаразького районного відділу Управління МВС України в Тернопільській області. Працював також начальником відділу ветеринарної міліції міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області.

 Під час представлення Богдана Володимировича колективу Василь Хомінець  наголосив, що нещодавно в районі був зареєстрований спалах сальмонельозу, відтак, значна увага нового керівника повинна бути приділена заходам щодо недопущення подібних ситуацій, а також безпечності та якості продуктів харчування, які постачаються в освітні заклади району та протиепізоотичній роботі.

Василь Хомінець, Богдан Табака та начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії ГУ ДПСС в Тернопільській області Олександр Дністрян відвідали Збаразький міський комунальний ясла-сад №1 «Калинонька», де ознайомилися з проведенням усіх заходів щодо ліквідації нещодавнього випадку спалаху.

 Провели робочу зустріч з головою Збаразької райдержадміністрації Валерієм Савчуком, на якій обговорили нагальні питання, зокрема, щодо перевірок продуктів харчування які постачають місцеві підприємці в школи та садки, передали розпорядження про відновлення освітнього процесу у Збаразькому міському комунальному ясла-сад №1 «Калинонька» з 17 квітня 2018р., також наголосили, що згідно законодавства даний заклад буде під пильним контролем фахівців Держпродспоживслужби ще протягом 6 календарних місяців.

Валерій Савчук висловив сподівання на співпрацю з новим начальником районного управління Богданом Табакою.

Коментарі вимкнені.