Тернополян запрошують на безкоштовну лекцію про сади та парки

Понад два роки війни і постійної напруги призвели до накопичення втоми і стресу навіть у найбільш завзятих активістів. Саме тому кураторка з Херсону, що переїхала сім’єю до Тернополя після повномасштабного вторгнення, Олена Афанасьєва останні пів року збирає артпрактики, які дозволяють покращити психоемоційний стан і відчути відновлення як мистецтво, а мистецтвояк відновлення.

І от у суботу, 25 травня о 14:00, Олена поділиться тим, як ці практики реалізуються у природному середовищіландшафтних парках, ботанічних садах, будьяких локаціях, де є контакт з природою.

Запрошуємо всіх, хто хоче дізнатися, що ще можна робити в парках та садах, окрім як прогулюватись; всіх, хто відчуває, що рослининаші друзі, завдяки їм ми дихаємоі вони можуть нас надихати, на лекцію «Сад. Місто. Людина. Мистецькі та урбаністичні практики» у креативний кластер Nа пошті.

Поговоримо про зелені зони в урбаністичному середовищі та мистецькі практики, які допомагають не лише триматися, але й відновлюватися; про відчуття й переконання, що ми вирощуємо українську культуру як частину культури європейської.

Олена Афанасьєва, кураторка ГО Центр культурного розвитку «Тотем», підготувала цю особливу подію у співпраці з колегою з ЛитвиІнгою Раубайте, кураторкою проєктуПрирода і мистецтво” (виставка під відкритим небом, що проводиться щорічно з 2003 року в Ботанічному саду Вільнюського університету). https://www.facebook.com/LandArt.Lt

Вхід на подію вільний, чекаємо за адресою вул. Коперника, 4, креативний кластер Na пошті у суботу, 25 травня, о 14:00. Для тих, хто не зможе долучитися до розмови наживо – підключайтеся за посиланням: https://youtube.com/live/dZj1QZtUEJ4?feature=share

Проєкт «Сад артпрактик» підтримує Європейський Союз та Goethe-Institut в Україні за програмою Дім Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *