“Подоляни” нашпиговані електронікою, як штаб-квартира Джеймса Бонда (фоторепортаж)

10 листопада в ТРЦ “Подоляни”, що у Тернополі, пройшов перший тур третього сезону міжнародного змагання з перегонів роботів “Roborace” 2012/2013. До участі зареєструвалися команди з Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Києва та навіть із Бреста та Мінська.

Голова Асоціації Робототехніки Назар Круцкевич з приємністю відзначив, що змагання цього року стало світовим, і вже 2 грудня цього року “Roborace” проходитиме у Південно-Африканській Республіці у спортивному центрі Університету Кейп Тауна серед студентської молоді. Також очікується, що у цьому сезоні географія проведення етапів змагань розшириться ще до Росії (м. Ковров) та Польщі (м. Ельблонг), а також Румунії (м. Сучава).

Метою “Roborace” є стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку молоді, задоволення потреб у творчій самореалізації та подальший розвиток і популяризація робототехніки в Україні та світі.

Найцікавішим є те, що чемпіонат є аналогом усім відомих перегонів Формула-1 з єдиною відмінністю – під час заїздів змагань роботи керуються виключно за допомогою автоматичного управління. Всі інші способи – заборонені.

За найкоротший проміжок часу робот повинен пройти від 10 до 30 кіл траси (залежно від довжини та складності траси) від місця старту до місця фінішу, обходячи інших роботів та не виїжджаючи за межі траси. Кола траси виділені чорною лінією, а  її межі  визначені бортами. Перешкоду (робота) робот може обійти з будь-якої сторони. Допускається рух по будь-якому  колу  траси, котре є позначеним  чорним кольором.

Переможцем вважається та команда, що потратила для проходження траси найменшу кількість часу.

Організатором міжнародного чемпіонату є громадська організація “Асоціація Робототехніки”.

Більше фото в офіційних групах “Погляду”: vk.com, Facebook.

Фото Влад Кравчук, фотоагенство Дубельтівка

Коментарі вимкнені.