В Тернопільських вишах навчання почалося з фанфар, цукеркового корабля та посвяти першокурсників (фото)

Як святкували День Знань в деяких тернопільських університетах.

У Тернопільському національному економічному університеті 1 вересня відбулась святкова імпреза з нагоди Дня знань «Студентська молодь – України цвіт!». Розпочалося дійство молитвою у капличці на території університету. Рівно об 11.00 годині зазвучали фанфари і на святковий подіум піднялися гості свята. Цукерковий корабель із рук ректора університету отримали першокурсники, які отримали найвищі бали за результатами ЗНО у 2013 році. Увечері для першокурсників відбулася шоу-програма та дискотека на майдані біля ІІ навчального корпусу.

В актовому залі комплексу «Політехнік» 2 вересня відбувся урочистий церемоніал посвячення у студенти першокурсників Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Цьогоріч ТНТУ відкрив свої двері для понад 1200 юнаків та дівчат. Відзначення свята було, як завжди, особливо урочистим і піднесеним. Розпочалось святкове дійство із перегляду фільму про ТНТУ та внесення на сцену хоругв факультетів. Під час виголошення клятви всі першокурсники у залі встали, приклавши праву руку до серця і повторюючи за читцем про себе кожне слово присяги. В завершення студенти тричі голосно змовили: “Клянемось! Клянемось! Клянемось!”.

Новий навчальний рік у педагогічному університеті традиційного розпочинається із родинного свята. Хтось називає його Днем знань, хтось – простіше – 1 вересня, проте і між студентами, і між викладачами ужилася назва «Урочиста посвята першокурсників». Ще вчорашні абітурієнти на святковому дійстві забувають про турботу вступної кампанії і, склавши студентську присягу, стають частиною університетського колективу. Цьогоріч братство ТНПУ поповнилося більше як на тисячу студентів.

 

За матеріалами з офіційних сайтів Університетів

Коментарі вимкнені.