Підлеглі Півторака вимагають у Президента відставки Запорожана та Хоптяна

На адресу редакції сайту надійшов лист-звернення  до Президента України від колективу працівників Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука (89 підписів).

Зокрема, у листі йдеться про те, що в Тернополі йде повернення в недалеку історію, коли можна було «іменем закону» чинити беззаконня, добиватися будь-якими засобами задуманого результату, нехтувати при цьому самими елементарними правами і свободами людини і громадянина.

У зверненні наводяться конкретні приклади.

«З 20 лютого 2012 року в Тернопільському вищому професійному училищі № 4 імені Михайла Паращука, замаскувавши свої дії, «боротьбою з хабарництвом і зловживанням посадових осіб», фактично зірвано навчальний процес, працівники, учні, студенти, викликаються на допити, які проводяться по 8-12 годин з грубим порушенням Конституції України. Ще до сформування будь-яких результатів колектив називається «організованою злочинною групою», а ми- всі хто тут працює і навчається – її учасниками. Працівниками тернопільського УБОЗ та прокуратури м. Тернополя проводяться допити учнів училища, багатьом з них ще не виповнилось навіть 16-и років, заставляють зізнаватися в дачі коштів на хабарі директору, викладачам та майстрам виробничого навчання. У нас є докази того, що дітей погрожуючи «посадити за грати»(?!) заставляють підписувати чисті листки опитування, зрозуміло, що появляється у них в подальшому. У нас є докази того, що до одного з неповнолітніх учнів застосовувалися методи фізичного та психологічного тиску, погрози, шантаж з вимаганням дати замовлені ними свідчення. І такі факти є масовими».

Також колектив  (а це майже 200 працівників та тисяча учнів та студентів Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука, – уточнення у зверненні) вимагає від гаранта Конституції України, негайно покласти край репресіям проти учнів, студентів, працівників та керівника навчального закладу.

«Ми вимагаємо притягнути до відповідальності осіб, причетних до організації провокацій та переслідувань тих, хто займається лише одним – чесно і добросовісно виконують свої обов’язки-готувати для України висококваліфікованих робітників.

Ми попереджуємо, що у своїх намірах добитися неухильного дотримання Конституції держави, ми будемо використовувати всі, передбаченні чинним законодавством України методи, аж до крайніх – акцій непокори, звернення до міжнародних та європейських правозахисних організацій.

У зв’язку з певною байдужістю до нашої біди, ми вимагаємо негайної відставки керівника освіти Тернопільської області Івана Запорожана та голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна.

Переконливо просимо Вас, пане Президенте, негайно відновити законність і правопорядок, захистити нас, тих, вірність кому Ви завжди декларуєте – простих українців.»

P.S. до листа. Декілька хвилин тому під час проведення законних зборів трудового колективу ВПУ-4 імені М.Паращука, увірвалися представники правоохоронних органів та погрозами арештів вилучили протоколи з підписами працівників. Також було перекрито доступи до електронної пошти навчального закладу.

-1 thoughts on “Підлеглі Півторака вимагають у Президента відставки Запорожана та Хоптяна

 • 08:15 | 26.02.2012 о 08:15
  Permalink

  Яка морда опухша та зажирівша на фото з дипломом …..

 • 08:27 | 26.02.2012 о 08:27
  Permalink

  Пане Романе,ми з Вами будемо до останнього!Показово знищити училище,яке є одним з кращих в Україні,-НЕ ДОЗВОЛИМО! НЕХАЙ Б ДЕРЖАВА ДОПОМАГАЛА-А НЕ НИЩИЛА ЗДОБУТЕ!(РУКАМИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ)

 • 10:35 | 26.02.2012 о 10:35
  Permalink

  За хабарі прийдеться відповісти, і не треба прикриватися політикою. Ще мені одна фігура…

 • 11:31 | 26.02.2012 о 11:31
  Permalink

  А ти не воруй,тебя посадют.Все правильно,брав ваш Ромцmj грошенята за поступлення в ПТУ тепер нехай выдповідає.

 • 13:40 | 28.02.2012 о 13:40
  Permalink

  100% Роман аж ніяк не чистий на руку. Так, що прийдеться відповідати так чи інакше. Треба було чесно працювати і тоді б все було інакше.
  Знаю це все дуже добре.

 • 21:59 | 7.03.2014 о 21:59
  Permalink

  Хабарник Тернопілля (зі сажем) ще позориться своїми листами до президента… За злочини потрібно нести відповідальність.

Коментарі вимкнені.