Обличчя Бережан: нумізмат Славік Стефанюк безмежно любить свою дівчину

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь – Славік Стефанюк.

Славік Стефанюк

Народився в Бережанах. на даний час навчаюсь у Тернопільському національному пелагогічному університеті ім. В.Гнатюка, на 5 курсі інженерно-педагогічного факультету.
Хобі…. ну звичайно що нумізматика. Все почалось із шкільної парти, коли я із своїм сусідом по парті вирішили почати збирати монети. Він, на жаль, це діло закинув, а от я продовжив…. Всі монети для мене є унікальними, тому що кожна із них щось для мене значить.
В мене не дуже велика колекція, всього налічує приблизно 6-7 альбомів
Поповнюю свою колекцію задопомогою інтернет аукціонів, всякого роду “зльотів” нумізматів, від інших колекціонерів та просто подарованими монетами.
У вільний час займаюсь пошуком інформації про монети з моєї колекції, а також пошуком монети, яка займе наступне місце в моїй колекції
А от що люблю…. безмежно люблю свою дівчину і музику.
Бережани… люблю їх. Тут унікальна архітектура, з цього міста вийшло багато громадських діячів які є не останніми в історії України. Я горжусь тим, що проживаю в такому мальовничому місті. Але жаль, звісно, що влада занедбує місто і нічого не робить для того, щоб його відновити якось….

Коментарі вимкнені.