Обличчя Тернополя: Віталій Бойко одного дня мріє побачити лише посмішки та радість на обличчях людей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Народився в селі Мирне, що на Підгаєччині.

Закінчив Галицький Коледж імені В. Чорновола. Зараз здобуваю економічну освіту в Тернопільському національному економічному університеті та Львівському національному університеті імені І. Франка. Окрім навчання займаюся громадською діяльністю. Є головою ТМ Товариства українських студентів-католиків «Обнова». Товариство дало поштовх до розвитку в мені практикуючого християнина, за що йому дуже завдячую. Разом з молодими людьми, що мене оточують підтримую та розвиваю волонтерську діяльність міста та Церкви, бо саме в безкорисливій у матеріальному розумінні роботі, просто даруючи любов іншим можна віднайти себе, своє покликання.

Захоплення? Люблю разом із друзями проводити вільний час, подорожувати, співати пісні, грати на гітарі, танцювати, малювати та багато іншого. Будь-що роблячи, намагаюся викладатися на повну, що й приносить задоволення та захоплення від результату. Люблю також нові цікаві знайомства, що розкривають потенціал та додають наснаги до подальших звершень.

Боюсь, що діяльність чи бездіяльність молоді, влади, кожного із нас можуть призвести до занепаду майбутнього покоління, їх свідомості та ідеалів.

Мрію, щоб одного дня, йдучи нашим містом, я бачив лише посмішки та радість на обличчях людей!

Люблю Тернопіль за його компактність, гостинність, за чудове озеро, величні храми, незвичайних людей, чисельне студентство, розкішну площу, просторі парки, також за переповнені маршрутки, ями по коліна…=)

Бажаю тернополянам, гостям міста відчути красу, яка так гармонійно поєдналася в Файному Місті Тернопіль, знайти тут спокій та близькість серця. Знаходьте в кожному, навіть найприкрішому моменті свого життя можливість для того, щоб ставати сильнішими. І будьте вдячні одні одним!

Коментарі вимкнені.