Обличчя Тернополя: засновниця “Руриська” Леся Наконечна мріє стати метеликом

Леся Наконечна

Народилася 3 листопада 1993р.м.Бережани Тернопільської обл.

Навчаюся в ТНПУ на факультеті театральне мистецтво.

Моя діяльність мало чим відрізняється від Світланиної. Я також хочу стати професійною актрисою і прикладаю багато зусиль,щоб добитися того. Навіть спортом почала займатися для того, щоб фізично пітдягнутися та навчитися більше володіти своїм тілом, контролювати емоційний стан, відчувати партнера. А де ж цьому ще навчишся,як не на боротьбі?)))Так і пішли ми з Світланою на тренування з джиу-джитсу. Згодом нам це настільки сподобалось, що зараз ми себе пробуємо у інших видах спорту, зокрема в такому різновиді фітнесу, як Fit-Bo.

На рахунок громацької діяльності, то швидше це займало більше місця в моєму житті, а зараз, приходиться вибирати – чому приділяти більше уваги. На першому місті у мене, звичайно, театр! Та до організаторської діяльності так і тягне, тому у літній період я долучаюся до роботи молодіжних фестивалів. Фестиваль “Рурисько” був моїм першим))) 2010року ми з сестрою були одними із засновників, а тепер,з а браком часу, лиш долучаємося до організації.

Боюся втрачати близьких мені людей. Без них важко рухатися по житті та це, в свою чергу, дає великий поштовх до досягнення результатів)

У дитинстві я захоплювалась ентомологією. Тоді моєю мрією було – стати метеликом. Зараз я прагну тогож, тільки вже “метелик” – поняття розширене!

Бажаю всім зберігати у своїй душі того “метелика”! А точніше-гармонію, яка би тримала в спокої вашу совість, моральність та емоційність!

Місто Тернопіль люблю за те, що це є мій край!!!!!

Коментарі вимкнені.