Біля тернопільського стадіону хочуть будувати

img_9160_s116Офіційна делегація представників Міністерства молоді та спорту України та Федерації греко-римської боротьби з офіційним візитом побувала у Тернополі. Під час зустрічі з заступником міського голови Леонідом Бицюрою вони обговорили перспективи розвитку греко-римської боротьби у нашому місті та будівництва нового спортивного комплексу.

«Насамперед, хочу подякувати представникам делегації за підтримку греко-римської роботи у Тернополі, за плідну співпрацю та проведення турнірів різного рівня у нашому місті, – зазначив Леонід Бицюра. – У свою чергу міська рада зацікавлена у побудові нового спортивного комплексу, який би зміг бути повноцінним залом для підготовки спортсменів, проведення змагань тощо».

Леонід Бицюра разом з проектантами представили делегації імовірний проект такого комплексу та у робочому форматі обговорили можливі шляхи реалізації цього проекту.

До слова, представники делегації відзначили значний внесок Тернополя у розвиток спорту та вручили керівництву міста відзнаки.

Коментарі вимкнені.